top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Broadstairs, İngiltere

Hilderstone College
BC KARE.png
Kayıt olun

Hilderstone College 40 yılı aşkın tecrübesi ile hizmet vermekte olan devlet destekli bir dil okuludur. Hilderstone’da eğitim görmek isteyen öğrenci ve öğretmenlere istekleri doğrultusunda çeşitli ingilizce kursu seçenekleri sunulmaktadır. Yoğun ingilizce kursu, birleştirilmiş kurslar, Cambridge First Certificate (FCE), Cambridge Advanced English (CAE), üniversiteye hazırlık ingilizce kursu/IELTS, öğretmenlere özel verilen kurslar (CLIL, Yaratıcı Eğitim) ve özel grup kursları sunulan seçeneklerimiz arasındadır. Britisih Council akrediteli ve English UK üyesi olan okulumuz ayrıca UKBA tarafından yüksek dereceli güvenilir sponsor (Highly Trusted Sponsor) kategorisinde tanımlanmıştır. Donanımlı ve deneyimli hocalarımız öğrencilerimizin en iyi ve hızlı sonuçları almasını amaçlamakta ve Hilderstone personeli İngiltere’de geçirdiğiniz süreyi daha faydalı ve eğlenceli kılmak için hizmet vermeyi hedeflemiştir. Öğrencilerimiz modern ve donanımlı sınıflarımızda eğitim görmekte ayrıca kablosuz internet erişiminden (wi-fi) yararlanabilmektedirler. Multimedya merkezimizde eğitim süreniz boyunca ihtiyacınız olan her türlü ders materyali, dinleme merkezleri ve ücretsiz internet erişimi bulunur. İngilizceyi Hilderstone dil okulunda öğrenirken Broadstairs’in muhteşem sahilini, ilginç alışveriş merkezlerini ve farklı mutfakları bulunduran restoranlarını kolaylıkla keşfedebileceksiniz. Okulumuz bu güzel sahil şehrinin merkezinde bulunarak size şehrin tadını çıkarma imkanı sağlıyor. Broadstairs’e Londra Havalimanlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehrimiz, Ashford ve Ebbsfleet uluslararası tren istasyonları ve Ramsgate, Dover gibi merkezi konumlara yakınlığıyla size ulaşım rahatlığı sağlamaktadır. Şehrimiz, Paris’e 2 saat, Londra’ya 1 saat 20 dakika ve Canterbury’e 20 dakika mesafededir. Öğrencilerimize tek kişilik odalarda aile yanı konaklama seçeneğini öneriyoruz. Ev sahipliği yapan aileler dikkatle seçilmiş, ilgili ve evleri Hilderstone College’a yürüme mesafesinde olan ailelerdir. Okul içi derslerimizin yanında okulumuzun hazırladığı akşam ve hafta sonu etkinlikleri size dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilerle tanışma ve onların kültürlerini tanıma şansını yaratıyor. Akşam programlarımızda kareoke, film ve salsa dansının tadını çıkarırken her hafta yapılan turlarla İngiltere’yi daha da iyi tanıyacaksınız. Bu turlarımızla Canterbury, Dover Kalesi, Turner Çağdaş Sanat Galerisi’nin yanı sıra Londra, Oxford ve Cambridge’i de gezme şansınız da bulunmaktadır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Hilderstone College, Broadstairs

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 184 386 9171

bottom of page