top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Ingla School of English (Formerly English And Skills Training)
BC KARE.png
Kayıt olun

Ingla, Kuzey Londra'da küçük sınıflar ve samimi bir öğrenme ortamı sunan modern, sıcak ve canlı bir ingilizce dil okuludur. İngilizce'yi sadece bir dil olarak değil, bir deneyim olarak öğretiyoruz. Öğrenme sürükleyicidir ve öğrencilerimizin her durumda kendilerine güvenmelerini sağlamak için gerçek yaşam senaryoları kullanıyoruz. Ekibimiz hevesli, dinamik ve destekleyicidir. Öğrencilerimizin Londra'daki deneyimini mümkün olduğunca başarılı, ödüllendirici ve eğlenceli hale getirmek için çalışıyoruz. Ingla'da haftanın 5 günü 09:15-18:00 ve pazartesi-perşembe akşamları 18:15-9:30 arasında ingilizce dersleri veriyoruz. Okul, Piccadilly Hattı üzerinden Londra'nın merkezine sık seferler yapan Turnpike Lane metro istasyonunun hemen yanındadır. Kendini işine adamış ve deneyimli öğretmenlerimiz, samimi ve rahat bir ortamda ingilizcenizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Kurslarımız: - Genel İngilizce; Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye - Sınavlar için İngilizce; Trinity GESE 3 & 5 ve ISE I, Cambridge FIRST ve İLERİ ve IELTS - Konuşma ingilizcesidir. Birebir eğitim ile öğrencilerimiz ücretsiz internet erişiminin keyfini çıkarabilir, Ingla zenginleştirilmiş programa katılabilirler. Ayrıca özgeçmişler, mektuplar ve formlar konusunda yardım sağlamanın yanı sıra Birleşik Krallık'taki yaşam hakkında genel tavsiyelerde bulunuyoruz. Ingla School of English, British Council tarafından akredite edilmiştir, yani okulun konsey tarafından belirlenen yüksek standartları karşıladığından emin olabilirsiniz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Ingla School of English (Formerly English And Skills Training)

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 208 889 1208

bottom of page