top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cheltenham, İngiltere

Inlingua Cheltenham
BC KARE.png
Kayıt olun

İnlingua Cheltenham 1990 yılında kurulmuştur ve Cotswolds'un kenarında, İngiltere'nin Kalbinde, güzel Gürcü kasabası Cheltenham'da yer almaktadır. Cheltenham, Londra'nın 2 saat batısında, Oxford'dan 1 saat, Bristol'un 1 saat kuzeyinde ve Birmingham'ın 1 saat güneyinde yer almaktadır ve tren, otobüs ve karayolu ile kolayca ulaşılabilir. İnlingua Cheltenham, Accreditation UK, ISI, Trinity College, Londra (TEFL Teacher Training) ve Trinity College Hazırlık Merkezi tarafından akredite edilmiştir. İnlingua, aynı zamanda dünya çapındaki İnlingua ağı olan English UK, Business English UK ve English UK Central'ın da üyeleridir. İnlingua Cheltenham ayrıca her tür öğrenci vizesi için UKVI onaylı bir sponsor okuldur. Okul, 200'e kadar öğrenci kapasiteli, şehrin merkezinde yer almaktadır. Yürüme mesafesinde 300'den fazla ev sahibi ailemiz var. Konaklama kalitesinin ve hizmet seviyesinin yüksek kalmasını sağlamak için aileler düzenli olarak denetlenir. Diğer konaklama seçenekleri Oteller, B&B, Daireler ve Self Catering'dir. Dünyanın önde gelen çok uluslu şirketlerinden gelen kurumsal müşterilerimiz için yönetici iş ingilizcesi ve profesyonel kurslar sunan özel bir iş merkezimiz var. Okul, sınıf dışında öğrenmeyi geliştirmek ve desteklemek için bilgisayarlarla tam donanımlı bir öğrenme ve kendi kendine erişim merkezleri ve macmillan kampüsü çevrimiçi öğrenme tesisi dahil olmak üzere 28 sınıfa sahiptir. Okul ayrıca genelinde ücretsiz Wi-Fi sunar ve dizüstü bilgisayarlarınızı getirmeniz önerilir. Okul, derslerinin kalitesiyle ünlüdür ve sınavlarda yüksek geçme oranına sahiptir. Okul, PET, KET, FCE, CAE, CPE, BULATS ve BEC gibi Cambridge ESOL sınavları için bir sınav merkezidir. Ayrıca IELTS ve TOEIC'de bir dizi kursumuz var. Okul, 16 yaş ve üstü her tür dil öğrencisi için 50'den fazla kurs sunmaktadır. İş merkezinde maksimum 5, genel ingilizce gruplarımızda 10 sınıf mevcuttur.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Inlingua Cheltenham

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 124 225 0493

bottom of page