top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Edinburgh, İngiltere

Inlingua Edinburgh
BC KARE.png
Kayıt olun

Neden inlingua Edinburgh'u seçmelisiniz? Konuşma derslerine odaklanan ve dünya çapında milyonlarca dil öğrencisi ile başarılı olan inlingua yöntemini kullanıyoruz. Yalnızca öğrencilerin ilerlemesine kendini adamış, yüksek nitelikli, ana dili ingilizce olan eğitmenler işe alıyoruz, Yüksek kalite sağlayan British Council tarafından akredite edilmiş durumdayız. Grup derslerimiz, mümkün olduğunca fazla konuşma pratiği sağlamak için ortalama 6 öğrenci ve maksimum 10 öğrenci ile sınırlıdır. Her seviyede kurs veriyoruz ve karışık seviyeli gruplarımız bulunmamaktadır. Edinburgh şehir merkezinde, ana alışveriş caddesinin hemen yanında ve şehrin başlıca turistik mekanlarına yürüme mesafesinde bulunuyoruz,  kendini işine adamış personelimiz güler yüzlü ve kişisel hizmet odaklıdır, öğrenme ve esenlik için mükemmel bir atmosfer sağlamak için aydınlık, ferah ve konforlu odalar sunuyoruz, tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi erişiminin yanı sıra konforlu öğrenci salonumuzdan, ücretsiz çay ve kahve ikramımız mevcuttur. Aile yanında konaklama, otel, B&B veya mutfaklı daireler gibi konaklama seçenekleri sunuyoruz. Sizinle aynı fikirde olan uluslararası öğrencilerle tanışırken size İskoç kültürünün tüm yönlerine kendinizi kaptırma fırsatı vermek için çeşitli sosyal programlarımız vardır. Ulaşımı kolay okulumuz Edinburgh'un iki ana tren istasyonuna yürüme mesafesinde yer almaktadır ve sokağımıza Edinburgh Havalimanı'na iyi bağlantılar sağlayan otobüsler ve tramvaylar hizmet vermektedir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Inlingua Edinburgh

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 131 220 5119

bottom of page