top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Belfast, Kuzey İrlanda

International House
BC KARE.png
Kayıt olun

IH Belfast, alanında 30 yılı aşkın deneyime sahip bir grup dil öğretim uzmanı tarafından kurulmuş uzman bir dil okuludur. Amacımız, dünyanın her yerinden ingilizce dil öğrencilerine dil becerilerini geliştirebilecekleri rahat, arkadaş canlısı ve teknolojik olarak gelişmiş bir ortam sağlamaktır. IH Belfast'ta yeni bir dil öğrenmenin zorlu olabileceğini biliyoruz, ancak bunun teşvik edici ve ödüllendirici olabileceğine de inanıyoruz. Bu nedenle, yalnızca öğrencilerine etkili ve ilgi çekici bir şekilde öğretme konusunda kendini kanıtlamış, profesyonel olarak kalifiye, deneyimli dil öğretmenleri istihdam ediyoruz. IH Belfast, adından da anlaşılacağı gibi, Belfast Botanik Bahçeleri ve Queen's Üniversitesi ile şehrin üniversite bölgesinin kalbinde yer alan University Street'te yer almaktadır. Bölge, büyük bir öğrenci nüfusuna hizmet veren barlar, restoranlar ve dükkanlarla doludur ve Belfast şehir merkezine sadece 5-10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yetişkinler için yıl boyunca ingilizce dil programları ve gençler için iki yaz merkezi yürütmekteyiz. Öğrencilerimiz için kendi dairelerimiz, üniversite yurdumuz ve evde kalma dahil olmak üzere çok çeşitli mükemmel konaklama seçenekleri sunuyoruz. Okul, etkileyici bir Viktorya binasında yer almaktadır. Yakın zamanda tamamen yenilenmiş olsa da bina orijinal özelliklerini ve karakterini korumaktadır. Dört kata yayılan okulda on iki geniş derslik, öğrencilerin kullanımı için ücretsiz internet erişimi olan bir çalışma odası bilgisayar laboratuvarı, mutfak ve yemek alanı ve küçük bir bahçe bulunmaktadır. Bina genelinde Wi-Fi internet erişimi mevcuttur. Nisan 2007'de açılan IH Belfast, dünyanın her yerinden binlerce öğrenciyi kabul etti. IH Belfast, bir Cambridge Öğretmen Eğitimi ve ESOL Sınav Merkezidir. Ayrıca English UK üyesiyiz. International House, International House World Organisation üyesi ve English UK’in kurucu üyesidir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

International House, Belfast

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 289 033 0700

bottom of page