top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Bristol, İngiltere

International House Bristol
BC KARE.png
Kayıt olun

"Bristol'un canlı ve seçkin bir bölgesinde bulunan IH Bristol, güzel binaları, açık yeşil alanları, mağaza, cafe, restoran ve bar çeşitliliği ile ünlü olup, İngiltere'de en iyi deneyimi yaşamanız için idealdir. IH, verdiği kişiselleştirilmiş hizmet sayesinde ingilizceyi hızlı ve etkin bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Küçük gruplardan oluşan sınıflarda, kullandığımız birçok eşsiz ve başarılı yöntem, kısa bir sürede akıcı ve doğal bir şekilde ingilizce konuşmanıza yardımcı olacaktır. Haftada 100 yeni şey öğretmeyi amaçlayan kurslarımızda, “günün ifadesi” sayesinde İngilizce konuşma becerinizi kitaplarda bulunmayan, ancak anadili İngilizce olan kişilerin günlük hayatlarında sürekli kullandıkları sözcük ve ifadeleri öğrenerek zenginleştireceksiniz. Aktif sosyal ve kültürel programlarımız, Birleşik Krallık kültürü ile öğrendiğiniz dili kullanmayı birleştirerek size eğlenceli bir deneyim sunmaktadır. Geziler, ziyaretler, spor ve partiler sayesinde ingilizcenizi ingilizlerle iletişim kurarak geliştirirsiniz. IH sahalarımızın ikisi de ferah ve geniş sınıflara, iyi donanımlı çalışma odasına, Wi-Fi ve internet bağlantısına, hatta müstakil bahçelere sahiptir. Okulumuz, Güneybatı İngiltere'nin IELTS ve Cambridge Exam Open Centre merkezi olup, bağımsız teftiş kurumlarının beklentilerinin üzerinde performans sergilemiştir. Okul aynı zamanda sürekli gelişim sağlayan öğretmen eğitimi merkezi işlevi de görmektedir. Sıcak ve güvenli bir atmosfere sahip olan Bristol, eski zamanların ünlü ticaret limanı olarak zengin bir tarihe sahiptir, bugün ise yaratıcı, finansal ve yüksek teknoloji endüstrisinde merkez olan bir şehirdir. İki büyük üniversiteye ev sahipliği yapan Bristol, gençlere hitap eden, canlı bir konumdadır. Büyük alışveriş merkezlerine, gezilecek, görülecek birçok yer ve kültürel etkinliğe sahip olacak ölçüde büyük olan şehir, aynı zamanda etrafta rahatlıkla dolaşılabilecek ve misafirlere güvenli bir ortam sunacak kadar da küçüktür. Bozulmamış, doğal sahil şeridi ve dünyaca ünlü Stonehenge anıtlarına ev sahipliği yapan Bristol, ayrıca Güneybatı İngiltere'nin kültürel ve ticari merkezidir. Bristol; Cardiff, Bath ve Oxford gibi birçok ilginç yerle çevrelenmiştir. Londra bile sadece 90 dakikalık tren seyahati mesafesindedir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

International House Bristol

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 117 909 0911

bottom of page