top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Newcastle,İngiltere

International House
BC KARE.png
Kayıt olun

Newcastle, nispeten düşük yaşam maliyetine sahip, canlı ve arkadaş canlısı bir üniversite şehridir. Şehir merkezinin çoğu öğrenciler için tasarlanmıştır, bu nedenle 'özel fırsatlar' sunan çok sayıda mağaza, bar, restoran ve kafe ve çok büyük bir kapalı alışveriş merkezi vardır. Newcastle, İngiltere'nin kuzeyinde, İskoçya yakınlarındadır, bu nedenle okul Edinburgh, York, Durham ve ünlü Northumbria Kaleleri'ne harika geziler sunar. Newcastle, heyecan verici gece hayatıyla ünlüdür ve her hafta tam bir sosyal program sunuyoruz. International House Newcastle ingilizce dil okulu şehrin kalbinde yer almaktadır. 16 dersliği ve geniş bir kişisel çalışma programı süiti vardır. Ayrıca birebir ve küçük grup dersleri için bir yönetici merkezimiz var. Bina 1. ve 2. dereceden koruma altındaki bir binadır, yani tarihi öneme sahip bir bina olarak korunmaktadır. Aslında öğrenci kafemizde antik kent surlarının bir kısmını görebilirsiniz. International House Newcastle, sıcak ve soğuk içecekler, yemekler ve atıştırmalıklar sunan çok popüler bir uluslararası kafeye sahiptir. Bu devasa alan aynı zamanda sosyal aktiviteler ve partiler için de kullanılıyor. International House Newcastle'da IELTS dersleri, genel ingilizce, iş ingilizcesi ve meslek kursları ile CELTA ve DELTA öğretmen eğitimi kursları sunuyoruz. IH Newcastle, kişisel çalışma programlarımızda (PSP) herhangi bir pazartesi gününden itibaren belirli amaçlar için ingilizce sunmaktadır. Netlanguages, Harvard Business School, LearnDirect ve International House Campus'ten gelen kaynakları kullanarak, her pazartesi gününden başlayarak mimarlardan doktorlara ve muhasebecilere kadar müşteriler için kişiselleştirilmiş bir program tasarlıyoruz. Bu kursların çok popüler bir parçası ve fiyata dahildir, PSP öğrencilerinin öğretmenlerle önceden rezervasyon yaptırabileceği bire bir mini oturumlardır. AB ve katılım devleti öğrencileri için ingilizce stajlar popüler bir seçenektir ve ayrıca dünyanın her yerinden ingilizce ve CLIL öğretmenleri için öğretmen eğitimi kursları sunuyoruz. International House, öğrencilerin bağımsız olabileceği ve diğer uluslararası öğrencilerle kaynaşabileceği okula 5 dakikalık yürüme mesafesinde, Charlotte House'daki mutfaklı dairelerde 109 yatak odasına sahiptir. Ayrıca, aile yanında konaklayan ev sahipleriyle birlikte 200'den fazla odamız var, bu nedenle çeşitli öğrenci beklentilerini karşılayabiliyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

International House, Newcastle

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 191 232 9551

bottom of page