top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Oxford, İngiltere

International Student Club
BC KARE.png
Kayıt olun

International Student Club, 1863'te kurulmuş tarihi bir Birleşik Krallık yatılı okulu olan Bloxham School'da 9 -17 yaş arası öğrenciler için her şey dahil ingilizce dil kursları düzenlemektedir. Okul, Oxfordshire'da, ünlü Cotswolds'un yakınında, resmedilmeye değer güzellikteki Bloxham köyünde yer almaktadır. ISC, 22 yıldır eğlenceli, eğitici ingilizce dil kursları yürütüyor ve mümkün olan en iyi yaz okulunu mümkün olan en iyi yerde yapmayı hedefliyor. Bloxham School, güvenli bir kampüs ortamında yer alan olağanüstü spor, sanat, drama ve eğlence tesisleri, 60 dönümlük güzel araziler ve çeşitli karakterli ve modern pansiyonlar sunmaktadır. Genel ingilizce derslerimiz yaratıcı, eğlenceli ve iletişimseldir ve öğrencilerimizin ingilizce kullanırken özgüven ve akıcılık geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Seviyelerimiz ilköğretim'den ileri düzey'e kadar değişir ve öğrenciler sözlü iletişime odaklanarak tüm iletişim becerilerini ve telaffuzunu uygularlar. Ayrıca liderlik ve ekip çalışması faaliyetleri ile öğrencileri iş dünyasına hazırlıyoruz. Öğrenciler ayrıca Genel ingilizce kurslarımızdan birini alabilirler. GE+ 1:1/Mini Grup Tenis, GE+ Açık Hava Macera Kampı, GE+ Cambridge Sınav Hazırlığı ve GE+ Akademik ingilizce. Spor, tenis, yüzme, sanat ve el sanatları, sirk becerileri, yoga, dans, geleneksel ingiliz oyunları ve çok daha fazlasını içeren harika bir günlük aktivite programı sunuyoruz. Akşam aktiviteleri arasında takım yarışmaları, diskolar, karaoke ve sinema geceleri yer alır. ISC öğrencileri Oxford, Royal Windsor ve Londra'ya 3 tam günlük geziye çıkarlar. Öğrenciler Windsor Kalesi'nde nöbet değişimine tanık olur, Oxford Üniversitesi'nin tarihi kolejleri hakkında bilgi edinir, Londra'yı gezmeye gider ve dünyaca ünlü müzelerini ve turistik yerlerini ziyaret eder. Ayrıca Shakespeare'in doğum yeri Stratford-upon-Avon'a yarım günlük bir gezi düzenlenmektedir. ISC, harika bir konumda mükemmel bir yaz okulu ve sizi yakında görmeyi umuyoruz. Yaz okulumuz açık olmadığında, ISC, Galler'in başkenti güzel Cardiff'te tamamen sürükleyici genç ve yetişkinlere yönelik evde eğitim kursları düzenlemektedir. Öğrenciler, evlerinin rahatlığında öğrenir ve kişiselleştirilmiş derslerin, yerel gezilerin ve birebir  eğitimin tadını çıkarır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

International Student Club

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 292 070 7624

bottom of page