top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Exeter, İngiltere

ISCA School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

1966 yılında kurulan ISCA School of English, Exeter şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde, sessiz bahçelerin içinde yer almaktadır. Kişisel ilgi ve mükemmel öğretim sunan, aile tarafından organize edilen tek merkezli bir okuldur. Okul, Temmuz 2017'deki British Council denetiminde, 18 yaş altı bakımı, konaklama, boş zaman fırsatları, öğrenme kaynakları, kurs tasarımı, tesisler, akademik, personel ve öğrenci yönetimi, öğrencilerin bakımı, yönetim ve kalite güvencesi olmak üzere birçok alanda kendini geliştirmiştir. Isca'da haziran, temmuz, ağustos ve eylül başında 14 -17 yaş arası gençler için kurslar sunuyoruz. Tümü ücrete dahil olan ingilizce dersleri, sporlar, aktiviteler ve geziler içeren eksiksiz bir paket sunuyoruz. Sizinle Londra Heathrow, Bristol ve Exeter havalimanlarında buluşuyoruz. Personelimiz sizi karşılayacak, havaalanında sizinle ilgilenecek ve ayrıca kalkışta da check-in yapmanıza yardımcı olacaktır. Müdür sizin için ingiliz evlerinde konaklama organize eder ve tüm evleri kendisi ziyaret eder ve denetler. Tek kişilik bir oda, bir arkadaşınızla birlikte iki yataklı bir oda veya farklı bir milliyetten başka bir ISCA öğrencisiyle iki yataklı oda seçebilirsiniz, böylece birlikte ingilizce konuşmak zorunda kalırsınız. ISCA okulu, Güney Batı İngiltere'nin bölgesel başkenti ve kültür merkezi olan Exeter'dedir. Exeter, samimi, güvenli bir katedral şehridir ve ingilizce öğrenmek için çok iyi bir yerdir. Modern merkezden görebileceğiniz yeşil tepelerle çevrili küçük bir şehir olduğu için 'ülkedeki şehir' olarak bilinir. Exeter'de yolunuzu bulmak kolaydır. Exeter, güzel bir tatil bölgesi olan Devon ilçesindedir. Gezilerimizde sizi kumlu plajlarımızı, Sidmouth'taki Jurassic Sahili'ni, Dartmoor'un yüksek kırlarını ve UNESCO Dünya Mirası kenti Bath, safari parkı ile Longleat ve Cornwall balıkçı köyleri gibi ilgi çekici yerleri ziyaret etmeye götürüyoruz. Londra'ya da iki haftada bir küçük bir ek ücret karşılığında bir gezi düzenliyoruz. Kurslarımız ve okulumuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitemize bir göz atabilirsiniz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

ISCA School of English, Exeter

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 139 225 5342

bottom of page