top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Islington Centre for English
BC KARE.png
Kayıt olun

ICE, Londra'nın merkezindeki Islington'daki Angel metro istasyonuna çok yakın bir iİngilizce dil okuludur. Öğrenciler, deneyimli, nitelikli öğretmenler tarafından verilen küçük, arkadaş canlısı sınıflarda ingilizce seviyelerini öğrenirler. En yüksek eğitim standartlarıyla en iyi değeri olan ingilizce dil kurslarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Dil okulumuzun yanı sıra çevrimiçi ingilizce dersleri de veriyoruz. Hizmetimiz güler yüzlü, kaliteli ve çok rekabetçi bir fiyata mükemmel bir konumda olduğu için kendimize 'Uygun Fiyatlı Butik Okul' diyoruz. Tüm öğretmenlerimizin anadili İngilizcedir, maksimum ingilizce sınıf mevcudu 15'tir. Genel ingilizce, IELTS, Cambridge First (FCE) ve Advanced (CAE) kurslarının yanı sıra Business English Evening sınıfına da katılabilirsiniz. Sabah, öğleden sonra ve akşam ingilizce kurslarının yanı sıra haftada 30 saat (molalar dahil)  ingilizce çalışabileceğiniz süper yoğun ingilizce dil kursları, her biri nitelikli, deneyimli ingilizce öğretmeni ile 25 saatlik ingilizce pratiğiyapmanıza olanak sağlar. IELTS testi hazırlık kursumuz, testte başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri yoğun bir şekilde uygulamanızı sağlar. Londra'daki okulumuzda her sabah 9.15'ten 12.15'e kadar öğrencilere kapsamlı okuma, yazma, konuşma ve dinleme ödevleri verilir. İngilizce akıcılığınızı ve doğruluğunuzu geliştirmek, kelime dağarcığınızı ve özgüveninizi geliştirmek ve dil ile eğlenmek istiyorsanız, sizin için en iyi kurs genel ingilizce'dir. Eğitmenlerimiz Başlangıç seviyesinden (CEFR A1) İleri Seviyeye (CEFR C1) kadar her seviyede tüm becerilerle birlikte dilbilgisi öğretir. Sosyal programımız da çok önemli. Yeni arkadaşlarınızla ve ana dili ingilizce olan bir rehberle ingilizce pratik yapabilir ve harika Londra şehrinin sunduğu en iyi gece hayatını deneyimleyebilirsiniz. Gelin ve  ücretsiz bir ingilizce deneme dersi alın.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Islington Centre for English

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 207 278 5553

bottom of page