top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Broadstairs, İngiltere

Kent School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

KSE'nin ana okulu, büyüleyici bir kasaba olan Broadstairs'dedir. Uzun kumlu plajları, barları ve büyük Viktorya evleri ile bir ingiliz sahil beldesinden bekleyeceğiniz her şeye sahiptir. KSE'de, 12 yaşından itibaren her yaştan öğrenciye kısa ingilizce dil kursları verme konusunda uzmanız. Tüm öğrencilerin maksimum ilerleme kaydetmesini ve KSE'yi daha iyi, daha kendine güvenen iletişimciler olarak bırakmasını sağlamak için her kursa mümkün olduğunca çok şey sığdırıyoruz. KSE, gruplar ve bireysel öğrenciler için kurslar sunmaktadır. Özellikle öğrencilerimiz için kurum içinde geliştirilen öğretim materyalleri farklı aksanlar ve farklı öğretim stilleri konusunda rahat olmanızı sağlamak için rotasyonlu öğretmenler, yoğun bir aktivite programı, genç öğrenciler, yetişkin öğrenciler ve eğitim kurslarına katılan öğretmenler için, yetişkinler için kurslar, ister tatilde sosyalleşmek, ister günlük profesyonel yaşamınız veya özel bir proje için ingilizceye ihtiyacınız olsun, size uygun kursumuz bulunmaktadır. Grupla seyahat ediyorsanız 12-20 yaş arası veya bağımsız öğrenci olarak 16-20 yaş arası, başlangıç seviyesinden 1 ila 4 hafta süreyle ingilizcede daha iyi bir iletişimci olarak ırsatlarla dolu bir dünyanın kapılarını açın! Uluslararası sınıfınızda, ev sahibi ailenizle ve Broadstairs'in kafe ve hediyelik eşya dükkanlarında pratik yapabilirsiniz. Ana yerleşim merkezimiz, Broadstairs'in kalbinde yer alan çok geleneksel bir ingilizce hazırlık okulu olan Wellesley House'dur. Wellesley House, kapalı yüzme havuzu, güzel araziler ve güzel ahşap panelli yemek salonu dahil olmak üzere mükemmel spor tesisleri sunmaktadır.Yoğun öğretmen yetiştirme kursları ingilizce sınıfında daha etkili olmak isteyen ingilizce ve diğer derslerin öğretmenleri ve öğretmen adayları için tasarlanmıştır. Standart öğretmen yetiştirme kurslarımız bir haftadır, ancak farklı kurs konularını takip etmek için iki veya üç hafta kalmak mümkündür.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Kent School of English, Broadstairs

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 184 387 4870

bottom of page