top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Brighton, İngiltere

Kings Young Learners(A Member of Kings Colleges)
BC KARE.png
Kayıt olun

Kings Young öğrencileri, Birleşik Krallık'ta Bournemouth, Londra ve Oxford'da ve ABD'de Boston ve Los Angeles'ta yıl boyunca devam eden kolejleri bulunan Kings Colleges grubunun bir parçasıdır. Bu uluslararası kolejler, ingilizce dil programları yürütme konusunda 58 yılı aşkın bir deneyime sahiptir ve şimdi ayrıca üniversiteye giriş için GCSE, A seviyesi ve hazırlık kursları da sunmaktadır. Kings Young öğrenci kampları, temmuz ve ağustos aylarında İngiltere'nin her yerinde muhteşem mekanlarda gerçekleşir. 2018'de Birleşik Krallık kampları şu bölgelerde olacaktır; Central London, Chislehurst (Londra yakınlarında) Kent, Surrey ve Bath (Somerset). Tüm kamplarda, 15 saatlik ingilizce dersleri ile yarım günlük spor ve diğer aktivitelerin yanı sıra akşam sosyal aktiviteleri ve tam gün gezileri birleştiren yaz kursu sunulmaktadır. Bu kurslar, 2-8 hafta arasında, 8-17 yaş arasındaki genç öğrenciler içindir.
Bath merkezimiz ayrıca profesyonel tenis eğitimi veya binicilik seçeneği ile yoğun bir İngilizce programı sunmaktadır. Caterham'da öğrencilerin seçebilecekleri bazı ek seçenekler de vardır. (sahne sanatları veya harry potter) Moreton salonunda hem Anne ve/veya Baba hem de çocuklarının ingilizce öğrenebilecekleri ve ayrıca bazı ayrı aktiviteler ve ortak geziler düzenleyebilecekleri bir ebeveyn ve çocuk kursu sunuyoruz. Southbank'ta 16-15 yaş arası öğrenciler için ek bir kurs sunuyoruz. Tam pansiyon konaklama, tüm Kings Young öğrencilerinde 24 saat gözetim ve sosyal yardım hizmeti ile birlikte sağlanmaktadır. Kings Young öğrencilerinin size garanti edebileceği şey çeşitlilik, heyecan, güvenlik ve eğlencedir. Hayatını değiştiren deneyim, çocuğunuza hatırlayacağı bir yaz yaşatacak.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

Var

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Kings Young Learners(A Member of Kings Colleges)

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 127 391 7167

bottom of page