top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cornwall, İngiltere

Language Tree
BC KARE.png
Kayıt olun

Cornwall, Truro'nun kalbinde yer alan, aile tarafından işletilen bir dil okuludur. Tüm yıl boyunca yetişkinler ve genç öğrenciler için yüksek kaliteli kurslar sunuyoruz.Cornwall, Birleşik Krallık'ın güney batısında yer alan ve Atlantik Okyanusu ile çevrili güzel bir bölgedir. Yaşamak, ders çalışmak ve maceralı bir tatilin tadını çıkarmak için gerçekten harika bir yerdir. Aynı zamanda İngiltere'nin en temiz ve en güvenli bölgelerinden biridir ve bu da onu gelip dil becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir yer haline getirir. Language Tree'de özel bir dil öğrenme deneyimi sunuyoruz. Hem sınıfta hem de sınıf dışında öğrenebilmeniz için küçük gruplar ve eğlence dolu bir sosyal program. Tüm öğretmenlerimiz, yaptıkları işi seven, nitelikli, hevesli ve profesyonel öğretmenlerdir. Kurslarımız sırasında, materyalleri ve dersleri sınıfta hayata geçirmek için ilgi çekici kaynaklar kullanırız. Tüm kurslarımız, dersleriniz sırasında ingilizce konuşma pratiği yapmanız için size en iyi fırsatları veren iletişimsel bir yaklaşım kullanır. Sınıf dışında da düzenli sosyal aktiviteler düzenliyoruz. Bunlar, Cornwall'ın zengin kültürel tarihinin tadını çıkarırken farklı ülkelerden insanlarla tanışmak için harika bir fırsattır. Cornwall'da yapmak istediğiniz ne varsa, bu bölgenin sunduğu en iyi şeylerin tadını çıkarmak için Language Tree'de bize katılın.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Language Tree, Cornwall

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 795 749 7937

bottom of page