top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Leeds, İngiltere

Leeds English Language School
BC KARE.png
Kayıt olun

Okulumuz, kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğiniz cana yakın bir yer, öğretmenlerimiz konularında uzman deneyimli profesyonellerden oluşan iyi bir öğrenim almak için ideal bir yerdir. İki kampüsümüzde toplam 200’ün üzerinde öğrenciye eğitim verebilecek kapasiteye sahiptir. Öğrencilerimizin çoğunluğu okulumuzu arkadaşlarına ve ailelerine tavsiye etmişlerdir. Okulumuz, Genel Yönetim ve Öğrenci Eğitimi üzerine British Council tarafından onaylıdır. Öğrencilerimiz çok çalışır ve mükemmel sonuçlar alırlar. Genel ingilizce kurslarımız, ingilizcenizi çok çabuk şekilde geliştirmeye yardım eder ve özgüven kazanmanızı sağlar. IELTS kurslarımız, gelecekte üniversite veya kolej eğitimi almak için gereklidir. Bazı öğrencilerimiz iyi derecede IELTS sonuçları almışlardır. Yüksek kalitede bir yıllık kurslar, eğitsel ve bireysel öğrenim planları, genel ve akademik ingilizce kursları ve IELTS hazırlık kurslarımız mevcuttur. Personel ve öğretmenlerimiz kendilerini işlerine adamıştır. Her öğretmenimizin en az 3 yıl deneyimi vardır. Okulumuz birbirinden yürüyerek 15 dakika aralıklı iki kampüsten oluşur. Öğrencilerimizin zamanlarını geçirmekten hoşlandıkları faaliyetler, bilgisayar ve kişisel çalışma odası, hızlı internet bağlantısı, güncel lisans öğrenim programları, IELTS ve genel ingilizce için kişisel öğrenim gereçleri mutfak ve dinlenme odası, sınırsız çay ve kahve, 100’den fazla kanal gösteren televizyon, ücretsiz kablosuz internet, büyük ders odalarının yanı sıra Sosyal Aktivite Programı Burley Road Kampüsünde interaktif beyaz tahta, Victoria Road Kampüsünde açık alan bahçemiz de mevcuttur. Okula ilk varış anınızdan itibaren Birleşik krallık’taki herhangi birprobleminizde, Banka hesabı açmanıza, polise kaydınıza ve öğrenci kimliği almanıza kadar sizlerin yanında oluruz. İleriki öğrenim tercihleriniz için tavsiyeler verir, sınavlara kaydınızı yapar, vize yenileme işlerinde öncülük yaparız. 18 yaş altı öğrenciler için özel kurallar uygulanır. Okul dışında ders çalışmak ve rahatlamak için en iyi yerin neresi olduğunu çok iyi biliyoruz. Evde kalma, Study Links International tarafından organize edilmiş civar aile evlerinden birinde yaşama, üniversite yurtları, diğer yabancı uyruklu öğrenciler ile beraber (sadece 18 yaş ve üzeri için) kişisel kiralık daire ya da ortaklaşa kiralık ev konularında da sizlere destek sağlıyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Leeds English Language School

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 113 288 3047

bottom of page