top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Southampton, İngiltere

Lewis School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

Şu anda Birleşik Krallık'ta haziran, temmuz ve ağustos aylarında 2 gençlik programı yürütüyoruz. 2021'de bu merkezler Southampton, New Forest'tır. New Forest sadece aile yanı konaklama sunar. Southampton hem konut hem de aile yanında konaklama seçenekleri sunar. Tüm Birleşik Krallık merkezleri British Council tarafından akredite edilmiştir. Lewis School of English'te, konaklama ve sosyal yardımdan etkinliklere ve derslerin kendisine kadar programımızın her alanında yüksek düzeyde özen ve kalite sağlamayı taahhüt ediyoruz. Tüm personel, gençlerle çalışmaya uygunluk açısından DBS kontrolünden geçirilir 1976'da kurulan ve 1997'den beri genç kursları sağlayıcısı olan Lewis Okulu, deneyimli, yaratıcı ve enerjik bir ekip tarafından yönetilmektedir. Kendi müfredatımız, benzersiz spor ve tiyatro programlarımız ve her yıl 25'in üzerinde farklı ülkeden gelen genç öğrencilerle farklı milletlerden oluşan geniş yelpazemiz, bizi farklı ve özel kıldığına inandığımız özellikler arasındadır. Bu programların kendi yelpazesini sunan her merkez ile genel olarak 4 program türü sunuyoruz. * Junior Yaz (Klasik) programı *İngilizce + IELTS * İngilizce + Gösteri Sanatları * Tiyatro Kampı New Forest'ta sunulan Tiyatro Kampı, öğrencilerin ingiliz çocuklarla birlikte çalışması için eşsiz bir fırsattır. Gösteri sanatları bilgisini geliştirme, yeni beceriler edinme, yeni bir yetenek keşfetme ve bir performans için takım olarak çalışma fırsatı sunar. En az B1 seviyesi olan ve 'bir sonraki mücadeleyi' arayan öğrencilere yöneliktir! Yurtdışında okumak unutulmaz bir deneyimdir; ve genç öğrenciler için sıcak, samimi ve güvenli bir uluslararası ortamda İngilizceye olan güvenlerini geliştirmek için ideal bir fırsattır. Okulumuzu tanıtmayı ve size merkezlerimizden birinde çok sıcak bir karşılama sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Lewis School of English, Southampton

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 238 022 8203

bottom of page