top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Lexis School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

Lexis'te, ingilizce öğretmenin öğrencilere yaşam boyu fırsatların anahtarını verdiğine inanıyoruz. İngilizce öğrenme nedeniniz ne olursa olsun, Lexis hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Kurslarımız; İngilizce konuşulan bir üniversitede, kolejde veya okulda eğitim almanızı, iş beklentilerinizi iyileştirmenizi, küresel iletişim becerilerinizi mükemmelleştirmenizi sağlayacaktır. Okulumuz ingilizce öğrenmek, Londra'da yaşamı deneyimlemek, dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak, dünya kültürlerini öğrenmek ve ömür boyu arkadaş edinmek için bir platformdur. Öğrencilerimizin ve ziyaretçilerimizin okulun ve ekibimizin ne kadar misafirperver, sıcak, arkadaş canlısı ve profesyonel olduğu hakkında yorum yaptığını söylemekten gurur duyuyoruz. Bu, öğrencilerimiz için hep istediğimiz öğrenme ortamı türüdür. Kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar. Size özel, bilgili öğretimimiz, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağız. Öğrenme iki yönlü bir süreçtir. Güleryüzlü ve konuksever bir ekip tarafından karşılanacaksınız. Dil öğretimi konusunda tutkuluyuz ve ekibimiz özenle seçilmiştir. Öğretmenlerimiz ve akademik yöneticilerimiz deneyimli, nitelikli dil uzmanlarıdır ve uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını anlamak için eğitilmiştir. En önemlisi, hepimiz dillere hevesli ve ilgiliyiz. Ekibimizin çoğu iki veya üç dili akıcı bir şekilde konuşuyor. İngiltere'de ingilizce öğretmek için British Council ve English UK ve English UK London üyeleri tarafından akredite edildik. Londra, İngiltere'deki merkezimizde veya kendi kendine erişilebilen çevrimiçi öğrenme platformumuzla harmanlanmış sanal, etkileşimli canlı derslerle çevrimiçi eğitim alma seçeneği Kendinizi başarınıza adamış deneyimli, kalifiye öğretmenler tarafından verilen çeşitli genel ve özel ingilizce kurslarımız ile dil öğrenmenin tadını çıkarın.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Lexis School of English

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 208 346 9802

bottom of page