top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Liverpool, İngiltere

Lila*
BC KARE.png
Kayıt olun

LILA bir sembol haline gelmiş bir konumda öğrencilere mükemmel bir yurt dışında dil eğitimi deneyimi yaşatmak için gerekli olan her şeyi sunmaktadır. Modern eğitim tesislerimizde, geniş yelpazede kurs seçenekleri, kaliteli eğitim, paranızın tam karşılığı, harika bir konum, kişisel hizmet ve deneyiminizi tamamlayan harika bir sosyal bakış açısı sunmaktayız. Eğer canlı ve sembol haline gelmiş kültürel bir ortamda bir okul arıyorsanız, LILA Liverpool tam size göre. Şehir merkezinin tam ortasında yer alan okulumuzun konumu sayesinde, öğrenciler yeni mağazaları, restoranları, sosyetik barları ve birçok kültür, müzik, spor ve sosyal etkinliği hemen yanı başında bulabilirler. LILA, muhteşem bir açık hava alışveriş kompleksi olan Liverpool One'ın hemen yanı başında ve Premiership’in en büyük takımları olan Liverpool ve Everton FC'ye sadece bir otobüs yolculuğu mesafede yer almaktadır. Beatles'ın müzik evi olarak bilinen ‘Cavern Club’ın hemen  köşesinde yer alan okulumuzdan çıkarak sosyal etkinlik gecesi dahilinde sınıf arkadaşlarınızla Cavern'i ziyaret edebilirsiniz. Okulumuzun göze çarpan özelliklerden bazıları: Yüksek kalitede çeşitli kurs seçenekleri sunan İngilizce eğitimi, deneyimli ve kalifiye öğretim kadrosu, paranızın tam karşılığını alabileceğiniz okul ve konaklama hizmeti, sessiz çalışma alanı enteraktif beyaz tahtalar, tablet PC'ler ve Apple TV'lerden oluşan teknoloji mükemmel aile yanı ve öğrenci yurtları konaklama seçenekleri ağı, ücretsiz Wi-Fi, gezi, yürüyüş, okul içi etkinlikler ve partileri içeren zengin sosyal programlar. LILA’nın özünde yatan şey, öğrencilere sağlam ve ömür boyu sürecek ilişkiler kurarak, eğlenceli bir eğitim almak ve onlara unutulmaz bir deneyim yaşatmaktır. Amacımız öğrencilere öğrenmeyi sevdirmektir. LILA öğrencileri öğrenirken, sevdikleri şeylere ağırlık verirler.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Lila*

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 151 707 0909

bottom of page