top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Bristol, İngiltere

Living Learning English
BC KARE.png
Kayıt olun

Living Learning English, yüksek kaliteli, profesyonel, tam kapsamlı ve online ingilizce kursları sunmaktadır. Kurslarımız, öğrenimleri için ingilizceye ihtiyaç duyan tüm öğrencilere, iş için ingilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmesi gereken şirket yöneticilerine veya profesyonellere ya da eğitim -tatil arayanlara uygundur. Living Learning English ile aile yanında konaklamalı kursumuzda, sıcak, arkadaş canlısı bir ailenin parçası olarak ingiliz yaşamını deneyimleyeceğiniz öğretmeninizin evinde karşılanacaksınız. 1:1 veya 2:1 dersleriniz ve bireysel olarak planlanmış aktivite ve gezi programınız olacak. Her gün sadece ingilizce konuşmak zorunda kalacağınız kurslarımız, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak ve ilerlemenizi en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır. Şehirde, kırsalda veya deniz kenarında bir öğretmenle çalışmayı tercih edebilirsiniz. Öğretmenlerimiz, Londra veya Bristol gibi şehirlerden, güzel kıyı bölgelerinden ve milli parklardan İngiltere'nin en ilginç ve çekici bölgelerinden bazılarında yaşıyor. Sosyal program, ilgi alanlarınız ne olursa olsun konaklamanızın keyfini tam olarak çıkarabilmeniz için ihtiyaçlarınız ve isteklerinize göre oluşturulmuştur. Kursun konumuna bağlı olarak spor, kültürel mekanlar, kır evleri ve köyler, sinema, tiyatro, barlar ve restoranlar dahil olmak üzere çok çeşitli gezi ve aktiviteler arasından seçim yapabilirsiniz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Living Learning English

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 117 926 9400

bottom of page