top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

London Language Foundation (The)
BC KARE.png
Kayıt olun

London Language Foundation, Doğu Londra'daki Limehouse'da ingilizce dersleri vermektedir. Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak, mevcut en düşük fiyatlardan bazıları ile inanılmaz değerde öğrenci odaklı dersler sunabiliyoruz. Dil bilginizi ve üretken dil becerilerinizi geliştirin. Her kökenden öğrenciye hitap ediyoruz ve Londra, bireyleri ortak bir dil aracılığıyla birleştirmek için mükemmel bir yer. Konuşmaya güçlü bir şekilde odaklanan genel ingilizce sınav hazırlığı: IELTS ve Cambridge English Sınavları, özel dersler; birebir veya İkiyebir küçük gruplar, kişiye özel kurslar ve akademik yazı desteği mevcuttur. Günlük yaşam ve iş için gerekli ingilizce dil becerilerini kazanmak ve geliştirmek isteyen öğrenciler için, güçlü bir şekilde konuşmaya odaklanan genel ingilizce dersleri. IELTS veya Cambridge English sınavlarına hazırlanan öğrenciler için özel olarak tasarlanmış dersler. Bu dersler, Üniversite veya kariyer fırsatları için gerekli ingilizce niteliklerini kazanmak isteyen daha ileri seviyedeki öğrencilere yöneliktir. Çevrimiçi ve sınıf tabanlı oturumlar da sunuyoruz. İş ve kariyer fırsatları için gerekli olan ingilizce becerilerini ve kelime dağarcığını pratik yapmak ve geliştirmek isteyen öğrenciler için özel olarak tasarlanmış dersler. Bireyler ve küçük gruplar için ESOL öğretimi de sunuyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

London Language Foundation (The)

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 207 790 3624

bottom of page