top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Brighton, İngiltere

Loxdale English Centre
BC KARE.png
Kayıt olun

Loxdale English Centre, ağaçlarla çevrili 11.000 metrekarelik kendi arazisinde yer alan güzel bir Viktorya konağında yer almaktadır. Geleneksel mimariyi modern ve esnek sınıflarla birleştirir ve ayrıca kendi spor ve yemek tesislerine sahiptir. İngiltere'nin güney kıyısındaki Portslade'de, güneyde deniz ve kuzeyde inişli çıkışlı Sussex Downs'un bulunduğu Brighton ve Hove Şehir Merkezi, trenle sadece 10 dakika uzaklıktadır. Londra trenle sadece bir saat uzaklıktadır. Okulda kaldığınız süre boyunca yeni arkadaşlar edinmek ve yeni ilgi alanları keşfetmek için harika fırsatlar bulabilirsiniz. Okul, eğlenceli, zorlu ve İngiltere'deki konaklamanızdan en iyi şekilde yararlanmanız için tasarlanmış dersler geliştirmiştir. Derslerimiz sadece bir kitap üzerinden değil, yaz sezonu dışında, online oturumlar aracılığıyla İngiltere hakkında bilgi edinerek öğrenmenizi sağlıyoruz. Kurslarımız ingilizce öğrenmek için motive olmanıza ve ilgi duymanıza yardımcı olacak birçok farklı öğrenme yöntemine sahiptir. Genç öğrencilere yönelik yaz kurslarımız, her seviyede ingilizce bilen 8 ila 17 yaş arasındaki öğrenciler içindir. Bu genç öğrenciler genel ingilizcenin yanı sıra İngiliz kültürü ve gelenekleri hakkında bilgi edinebilirler. Öğleden sonra ve akşam kurslarımız birçok farklı sosyal aktivite ile eğlenceli hale getirilmiştir. Öğrenci, okuldan 10 dakikadan daha uzak bir mesafede konaklıyorsa, akşam etkinliklerinin ardından minibüs ile eve götürülür. Ayrıca her hafta sonu birçok kasaba ve ilgi çekici yerlere ziyaret mevcuttur.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

Var

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Loxdale English Centre

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 127 341 4973 

bottom of page