top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cambridge, İngiltere

Lyons Languages
BC KARE.png
Kayıt olun

Lyons Languages, İngiltere'nin doğusunda, Cambridge'in hemen kuzeyinde, Ely şehrinde bulunan küçük, bağımsız bir aile tarafından işletilen dil okuludur. Yetişkinler ve gençler için yarı zamanlı ingilizce eğitimi sunuyoruz. İngilizce pratik yapmak eğlenceli ve ilgi çekici olmalı ve sadece sınıfta öğrenilmemeli. Programlarımız, mümkün olduğunca ingilizce konuşmayı ve dinlemeyi teşvik ederek güven oluşturmak için tasarlanmıştır. Yaz tatili eğitimlerimizde daha genç öğrenciler, aile yanında kalan ev sahipleriyle ve yoğun ziyaret ve etkinlik programıyla etkileşim kurarak ingiliz dili ve kültürü ile içiçedir.. Yetişkinler için, ingilizce dil eğitimi ile desteklenen kültürel ve yaratıcı etkinliklere odaklanan eğitim tatilleri sunuyoruz. Lyons Languages'ta, öğrencilerin çok kişisel ve bireysel olarak uyarlanmış bir eğitim ve kültürel deneyim edinmelerini sağlamak için küçük grup boyutlarına odaklanıyoruz. Okul, Rosalind ve Siobhan Lyons kardeşler tarafından yönetiliyor. Siobhan, Uygulamalı Dilbilim ve TESOL alanında yüksek lisans derecesine sahiptir ve birkaç yıl İngiltere'de ve daha önce 20 yıl yaşadığı İtalya'da birkaç okulda ingilizce öğretmiştir. Siobhan aynı zamanda profesyonel bir çevirmendir ve okulumuza zengin bir dil deneyimi katmaktadır ve esas olarak dil eğitiminden sorumludur. Rosalind profesyonel bir sanatçıdır ve ileri ve yüksek öğrenimde öğretim görevlisi olarak geniş deneyime sahiptir. Güzel Sanatlar alanında lisans ve yüksek lisans derecelerine ve Creative Practice tarafından doktora derecesine sahiptir ve özellikle kültürel etkinlikler, yaratıcı atölye çalışmaları ve öğrenci refahı düzenlemeyle ilgilenmektedir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Lyons Languages

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 135 361 0738

bottom of page