top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Manchester, İngiltere

Manchester Metropolitan University
BC KARE.png
Kayıt olun

İngilizcenizi geliştirmek için ManMet'e gelin ve dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinizi her yönüyle geliştirmeyi amaçlayan yoğun bir ingilizce programının tüm avantajlarından yararlanın. Dil akıcılığınızı hızlı bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacağız. Ayrıca doğal ingilizce geliştirmeye odaklanacak ve sınıf içinde ve dışında öğreneceksiniz. En popüler kurslarımız; Dönem öncesi yoğun İngilizce kursları (yaz ayları), Üniversite kursları için ingilizce (EfUS) (Ekim (20 hafta) ve Ocak (20 hafta) sizi üniversitede başarıya hazırlamak için ideal kurslardır. Özel yöntemlerimiz ve materyallerimiz ile hızlı ilerleme kaydedebilir ve ingilizcenize çok daha fazla güvenebilirsiniz. Bu, lisans ve yüksek lisans düzeyindeki eğitiminizdeki başarınızın başlangıcı ve iş dünyasında harika bir kariyerin temeli olabilir. Bu kurslardaki uluslararası öğrencilerin %90'ından fazlası işletme, hukuk, bilim, öğretim, sanat ve tasarım ve benzeri derslere devam etmektedir. Ayrıca öğretmenler ve dil uzmanları için kurslar sunuyoruz. MA TEFL daha önce öğretmenlik deneyimi olan ve olmayan uluslararası öğrencilere açıktır. Bu yoğun kurs, bir dil uzmanı olmanıza yardımcı olabilir. Grubunuz için özel olarak tasarlanmış kısa kurslar size özel bir kurs yapabiliriz. Öğretmen eğitimi, edebiyat, yoğun sınav hazırlığı gibi aradığınız herşey. Üniversitede birçok farklı ülkeden öğrencilerle, tüm sınıflarımız size dünyayı öğretmeye yardımcı olabilecek, teşvik edici uluslararası bir atmosfere sahiptir. İngiliz Dil Merkezi, büyük, hareketli bir üniversitede küçük, samimi bir dil merkezidir. Deneyimli öğretmen kadromuz ve öğretmen eğitmenlerimizden çok fazla kişisel ilgi göreceksiniz. Ayrıca ingiliz öğrencilerle tanışmak için birçok fırsatınız olacak. Üniversite hayatı hakkında çok şey öğreneceğinizden emin olabilirsiniz. Üniversitenin muhteşem eğitim, spor ve dinlenme olanaklarından yararlanabileceksiniz. Geniş kütüphanemizde çalışacak ve modern medya merkezimizde düzenli seanslar yapacaksınız. Manchester, yıl boyunca görecek, yapacak ve eğlenecek çok şeyi olan uluslararası öğrenciler için de harika bir şehirdir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Manchester Metropolitan University

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 161 247 3931

bottom of page