top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Brighton, İngiltere

Manor Courses
BC KARE.png
Kayıt olun

Manor Courses, 1970'den beri Barnard ailesi tarafından yönetilen, genç öğrenciler için yatılı yaz kursları vermektedir. Okulumuzun amacı güvenli ve özenli bir ortamda yüksek kaliteli eğitim vermektir. Kurslarımız 8 ila 17 yaş arasındaki genç öğrenciler ve gençler için olup, Brighton, Sussex, İngiltere yakınlarındaki Hurst College'da bulunmaktadır. Kampüs, 380 öğrenciye ve Müdürler ve 2 konut İlkyardım Görevlisi dahil 60 öğretim ve denetleme personeline ev sahipliği yapmaktadır. Tüm tesisler ve aktiviteler hakkında detaylı bilgilere siteden ulaşabilirsiniz. Genel ingilizce , yerleştirme sınavı hazırlık kursları, küçük sınıflarda haftada 18 saat eğitim ve başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm seviyeler için eğitim veriyoruz. Tüm ingilizce öğretmenlerimiz nitelikli ve eğlenceli bir şekilde, etkileşimli ve iletişimsel dersler sunar. Kapsamlı aktivite programımız aktivite liderleri tarafından organize edilmektedir. Öğrencilere düzenli olarak spor yapma, sanat ve el sanatlarında yaratıcı olma, müzik, dans ve drama yeteneklerini keşfetme ve geliştirme fırsatı sunuyoruz. Etkinlik programına aktif olarak katılım teşvik edilir ve öğrencilere sürekli bir öğrenme süreci sağlar. Öğrenciler kampüste hem cinsleriyle yatılı evlerde yaşarlar. Tek veya paylaşımlı odalar mevcuttur. Her pansiyonun bir Müdürü ve 24 saat gözetim ve pastoral bakım sağlayan bir asistanı vardır. İngilizce öğretmenleri ve etkinlik liderleri de her evde bulunur ve mükemmel denetim sağlar. Ayrıca tam pansiyon - her biri taze ve sağlıklı yiyecek seçenekleri ve 2 ara öğün ile günde 3 sağlıklı yemek sunuyoruz. Yürüme engelliler, İşitme engelliler ve görme engelliler için ulaşım olanakları bulunmaktadır. Gezilerimiz, öğrencilere haftada iki kez gezi turları ve alışveriş gezileri ile İngiltere'nin en değerli kasabalarını, şehirlerini ve turistik yerlerini keşfetme şansı verir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

Var

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Manor Courses

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 127 391 1377

bottom of page