top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Leeds, İngiltere

MDA College
BC KARE.png
Kayıt olun

MDA College, İngiltere'nin Leeds kentinde bulunan bağımsız bir dil ve üniversite hazırlık kolejidir. British Council tarafından akredite edilmiş durumdayız ve genel ingilizce, IELTS Hazırlık, akademik ingilizce ve bayanlara özel kursları da dahil olmak üzere çeşitli kurslar sunuyoruz. Biz bir Trinity sınav merkezi ve bir Language Cert sınav merkeziyiz. Eylül 2019'dan itibaren MDA College, Uluslararası Hazırlık Programı da sunmaktadır. Öğrencilere, İşletme ve Beşeri Bilimler ve Mühendislik, ile  Bilim ve Sağlık olmak üzere iki seçenek sunulmaktadır. Vakıf programı OFQUAL'e kayıtlıdır ve Birleşik Krallık üniversiteleri tarafından tanınır. MDA College, öğrencilere kendileri için doğru üniversiteyi seçme seçeneği sunan birçok üniversite ortaklığına sahiptir. Ayrıca ABD, Kanada, Avustralya ve İrlanda'daki üniversitelerle özel ortaklıklarımız bulunmaktadır. Dersler;  IELTS kursları, genel ingilizce kursları, uluslararası hazırlık programı, öğretmen yetiştirme kursları, özel amaçlı ingilizce, tüm İngilizce dil kurslarımız mevcuttur. Okulumuz ingilizce öğretimi için British Council tarafından akredite edilmiştir. Tesislerimiz; tam nitelikli personel tarafından işletilen bir kreş, okul gününün sonunda öğrencileri alıp eve dönmek için minibüs hizmeti, bayanlara özel sınıflar, mutfak ve ortak alan, ücretsiz internet, kütüphane ve sessiz çalışma alanı şeklindedir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

MDA College

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 113 426 4894

bottom of page