top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Plymouth, İngiltere

Meridian School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

Britanya'nın Okyanus Şehri olan Plymouth, zengin bir deniz mirasına sahip İngiltere’nin en hareketli sahil şehirlerinden biridir. Tarihi Barbican, şehrin en eski binaları, Arnavut kaldırımlı sokakları ve ünlü Mayflower Basamakları'na sahip pitoresk limanı ile tam kalbinde yer almaktadır. Okul, Mutley Ovası'ndaki tarihi Swarthmore Merkezi'nde yer almakta olup, hem yaklaşık 30.000 öğrencisi olan Plymouth Üniversitesi'ne hem de Birleşik Krallık'ın en büyük üniversitelerinden biri olan Plymouth Üniversitesi'ne ve şehir merkezine (sadece 25 dakikalık yürüme mesafesinde) yakındır, ancak sağda bir otobüs durağı vardır. Bölge, üniversite öğrencilerinin yaşamak için popüler bir yeridir, bu nedenle birçok bar, pub ve kafe ile oldukça hareketlidir. Sınıfların yanı sıra, dinlenme ve sohbet için bir alan ve sessiz çalışma ve tefekkür için bir oda vardır. Ücretsiz Wi-Fi ve internet erişimli bilgisayarlar mevcuttur. Yakındaki birçok paket servis, kafe ve market, atıştırmalıklar ve öğle yemeği için makul fiyatlı yiyecek ve içecekler sunar ve okulun önünde bunların tadını çıkarabileceğiniz hoş bir bahçe vardır. Öğrenciler, ingiliz kültürünü deneyimleme ve Plymouth'u keşfetme fırsatı sağlamak için tasarlanmış çeşitli ücretsiz ve ücretli etkinliklere katılmaya davet edilir. Bunlara ilk gün oryantasyon yürüyüşü, geleneksel ingiliz barlarında sosyal akşamlar, yerel restoranlarda yemek yeme, canlı müzik dinleme, bowling, havuz ve kukaların yanı sıra alışveriş dahildir. Ayrıca her cumartesi ek ücrete tabi olan ek kültürel geziler vardır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Meridian School of English

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 845 673 3007

bottom of page