top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Portsmouth, İngiltere

Meridian School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

Dinamik ve canlı bir sahil şehri olan Portsmouth, İngiltere'nin güney kıyısında, Londra'nın 103 km güneybatısında yer alır ve İngiltere'nin tek ada şehri olma özelliğini taşır. Yüzyıllardır önemli bir donanma limanı olan ve Nelson'ın HMS Zaferi'ne ev sahipliği yapan deniz kıyısına 170 metre yüksekliğindeki Emirates Spinnaker Tower hakimdir. Şehir eşsiz mağazalara, harika yemek mekanlarına ve muhteşem tiyatrolar, canlı müzik, sanat galerileri, müzeler ve iki katedral ile zengin bir kültüre sahiptir. Okul, 1890'da tamamlanan Viktorya dönemi neo-klasik tarzının seçkin bir örneği olan tarihi Guildhall'ın üçüncü katında (asansörle erişimli) bulunabilir. Şehrin kalbinde yer alır ve Portsmouth'a sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Southsea tren istasyonuna yakın birkaç sınıfın yanı sıra, sessiz çalışma ve tefekkür için bir oda var. Özel bir bilgisayar odası internet erişimi sağlar ve ücretsiz wi-fi mevcuttur. Öğrenciler ayrıca ödünç alınabilecek ingilizce çalışma metinlerinden oluşan bir kütüphaneye de erişebilir. Yakındaki birçok paket servis, kafe ve market, atıştırmalıklar ve öğle yemeği için makul fiyatlı yiyecek ve içecekler sunar ve Guildhall'ın ayrıca öğrencilere ve halka açık olan kendi kafesi vardır. Öğrenciler, ingiliz kültürünü deneyimleme ve Portsmouth'u keşfetme fırsatı sağlamak için tasarlanmış çeşitli ücretsiz ve ücretli etkinliklere katılmaya davet edilir. Bunlara ilk gün oryantasyon yürüyüşü, geleneksel ingiliz barlarında sosyal akşamlar, yerel restoranlarda yemek yeme, canlı müzik dinleme, bowling, havuz ve kukaların yanı sıra alışveriş dahildir. Ayrıca her cumartesi ek ücrete tabi olan ek kültürel geziler vardır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Meridian School of English

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 845 673 3007

bottom of page