top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Manchester, İngiltere

NCG Manchester
BC KARE.png
Kayıt olun

New College Group (NCG), Birleşik Krallık ve İrlanda'daki okullarda İngilizce Dil kursları veren uzman bir kolejdir. On yılı aşkın deneyimimizle, yüksek kaliteli öğretimimiz, güler yüzlü personelimiz ve son teknoloji tesislerimizle uluslararası öğrenciler arasında güçlü bir itibar kazandık. Size büyük bir ailenin parçası olduğunuzu hissettirmek istiyoruz. Dünyanın her yerinden öğrencilerle tanışmak ve eğlenirken ingilizce öğrenmek, yeni deneyimlerin tadını çıkarmak ve arkadaşlar edinmek için NCG'ye katılın! İngilizce dil okulumuzdaki ilk gününüzden itibaren ekibimiz, ihtiyacınız olan her şeyde size yardımcı olmak için orada olacak ve New College Group'ta okurken harika anılarınızı geri aldığınızdan emin olacaksınız. NCG'de, hiçbir şeyin birinin hayallerinin önüne geçmemesi gerektiğine inanıyoruz. İster bir üniversite sınavına hazırlanıyor olun ister ingilizce konuşulan bir ülkede dil becerilerini geliştiriyor olun, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekten gurur duyuyoruz. İngilizce öğrenmek geleceğiniz için önemli bir yatırımdır, bu yüzden yaklaşımımız öğrenci merkezlidir. Hem sınıf içinde hem de dışında, bir ömür boyu sürecek anılar yaratan, tatmin edici bir deneyimin yanı sıra yüksek kaliteli öğretim sağlamayı amaçlıyoruz. Güler yüzlü personelimiz, ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olmak ve bizimle geçirdiğiniz zaman boyunca size rehberlik etmek için her zaman hazırdır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

NCG Manchester

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 161 233 4290

bottom of page