top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Nottingham, İngiltere

Nottingham College
BC KARE.png
Kayıt olun

İngiltere'nin merkezindeki tarihi ve canlı bir "öğrenci şehri" olan Nottingham'da bulunan Nottingham College, uluslararası öğrencilerin ingilizcelerini geliştirmelerine ve yüksek dereceli ingilizlere ilerlemek için uzmanlık becerileri ve bilgileri geliştirmelerine yardımcı olmak için bir dizi uluslararası yüksek öğrenime erişim kursları sunmaktadır. Mimarlık; İşletme, Mühendislik ve Bilim alanlarında eğitim verilmektedir. Ayrıca, grubun ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen, özel amaçlar için ingilizceyi ve gerekirse çeşitli alanlarda (örn. işletme, BT, seyahat ve turizm, spor, sanat ve medya, mühendislik, otomotiv mühendisliği, inşaat) hizmet verilmektedir. Nottingham College, deneyimli öğretmenler ve çeşitli öğrenim desteği ile yüksek kaliteli bir öğrenim ortamı sunar. Uluslararası öğrencilere akademik ilerlemelerini izlemeleri ve tartışmaları için kişisel bir öğretmen tahsis edilir ve konaklama bulma, vize alma, banka hesabı açma ve doktora kaydolma gibi konularda uluslararası ofis aracılığıyla uzman desteği sunulur. Uluslararası ofis ekibinin birkaç dilde konuşanları vardır, bu da ingilizce konuşma konusunda kendine daha az güvenen öğrencilere kapsamlı destek sağlamamızı sağlar. Uluslararası öğrencilerin üniversite hayatına entegre olmalarına yardımcı olmak ve Kolej'de geçirdikleri süre boyunca unutulmaz ve keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlamak için yıl boyunca bir dizi sosyal aktivite sunulmaktadır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Nottingham College, Nottingham

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 115 838 0527

bottom of page