top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Newbury, İngiltere

OISE Newbury
BC KARE.png
Kayıt olun

Öğrenciler, bir ingiliz yatılı okulundaki yaşamın entellektüel ve sosyal zorluklarını keşfetmeye, mükemmelliğe doğru meydan okumaya ve ingilizcelerini geliştirmeye geliyorlar. Tüm yıl açığız, ekim, noel ve yeni yıl, şubat, paskalya ve bir haftadan altı aya kadar süren programlar için yaz boyunca. Güçlü bir kültürel çeşitlilik ve misafirperver, eklektik bir zihniyete sahip uluslararası bir okul olarak, öğrencilerimizin farklı geçmişlerine büyük saygı duyuyoruz. Samimi aile ortamımız, dünyanın her yerinden öğrencilerin hızla bir kimlik ve aidiyet duygusu oluşturması anlamına gelir; bu da hem ortak hem de bireysel ideallerimiz için güven, güçlü ilişkiler ve sorumluluk duygusu geliştirmeye yardımcı olur. Akademik programlarımız, uluslararası öğrencileri ingiliz eğitimine taşır. Öğrenciler neyin mümkün olduğunu keşfederek ve en iyinin peşinden giderek kendilerine olan güvenlerini geliştirirler. 1:8 maksimum sınıf oranı, haftada 25 saat ders, denetimli akşam hazırlığı, açık kayıt ve sabit şartlar, özenli, profesyonel personel, tek kişilik, en-suite odalı pansiyonlar, tam pansiyon kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, ders dışı etkinlikler ve eğitim ziyaretleri, 13-17 yaş öğrencilere de uygun, tüm yıl okul tatillerinde açık okulumuz sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

OISE, Newbury

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 186 525 8300

bottom of page