top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

St Bees, İngiltere

Our World English Schools
BC KARE.png
Kayıt olun

Dünya İngilizce okullarımız, İngiltere'nin en iyi yatılı okullarında gençlere yüksek kaliteli yaz programları sağlama konusunda 30 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. 2022'de kurslarımız, eğitim, spor ve rekreasyon için geniş alanlara ve birinci sınıf tesislere sahip tarihi, güvenli bir kampüs olan Dulwich College'da gerçekleştirilecek. Kampüste konaklama ve birçok en-suite oda içerir. Kurslarımız, küresel genç liderler 14-17 yaş arası kız ve erkek çocuklar, bu iki haftalık program, gençlerin topluluk önünde konuşma konusunda kendilerine olan güvenlerini artırmalarına ve önemli dünya meselelerinin daha derinden anlaşılmasını sağlamalarına yardımcı olur. Bu kursun benzersiz özelliği, en iyi üniversitelerden deneyimli münazara koçları tarafından verilen münazara ve eleştirel düşünmeye odaklanmasıdır. Bu yaklaşımı kullanarak, öğrencilere argüman geliştirme, ikna edici teknikler uygulama ve herhangi bir kitleyi ikna etmek için fikirlerini ifade etme konusunda rehberlik edilir. İngilizce ve Aktivite 11-17 yaş erkek ve kız çocukları, 11-17 yaş arası ingilizce ve aktivite kurslarımız, ingilizce eğitimini spor, geziler ve canlı bir sosyal programla birleştiren geniş bir çekiciliğe sahiptir. İngilizce, özellikle konuşma ve dinleme yoluyla dil becerilerinin uygulanması için çeşitlilik sağlamak için drama, müzik, bilgi teknolojisi, sanat ve film yapımı unsurlarını içeren küçük sınıflarda öğretilir. Yoğun IELTS testine hazırlık 14-17 yaş arası kız ve erkek çocuklar, bu kurs, IELTS testine çalışmaya odaklanmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler kurs süresince sınava girme fırsatına sahip olacaklardır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Our World English Schools, St. Bees

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 787 048 4484

bottom of page