top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Stamford, İngiltere

Oxford House College
BC KARE.png
Kayıt olun

"Muhteşem güzellikteki Avon Nehri'nin hemen yanında yer alan Oxford House College, kasaba merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Kolej öğrencilerine kaliteli eğitimin yanı sıra, bir ingiliz köyünde hayatı birinci elden deneyimleme fırsatı sunmaktadır. Geleneksel bir pazar kasabası olan Stratford-upon-Avon, Shakespeare'in doğum yeri olmasıyla ünlüdür. Shakespeare temalı bina ve tiyatroların yanı sıra, kasabada sinema, sosyal merkezler, alışveriş mağazaları, barlar, clublar ve restoranlar bulunmaktadır. Oxford House College öğrencileri bu küçük topluluğun bir parçası olacak ve İngiltere'nin bu güzel bölgesinde yer alan tüm etkinliklerin keyfini sürecektir. Oxford House College geniş bir ingilizce dil kursu yelpazesine sahiptir: genel ingilizce, ticari ingilizce, sınavlara hazırlık kursları (IELTS ve Cambridge First Certificate ve Advanced Certificate), tüm gün boyunca en uygun fiyatla mevcuttur. Yılların tecrübesine sahip öğretmenlerimizin tümü yerel insanlardır. Kasabalarını seven bu öğretmenlerimiz, bunu öğrencilerle paylaşmaktan keyif almaktadırlar. Okulun kendisi geniş bir bahçenin içinde bulunan güzel bir evdedir. Öğrenciler açık alanda oyun oynamanın, nehir kenarında barbekü yapmanın ve öğle yemeği yemenin keyfini sürmektedirler. Okul, huzur verici bir konumda bulunmaktadır. Öğrenciler geceleri tiyatroya veya kasabadaki canlı müzik mekanlarından birine gidebilir. Tüm bu etkinlikler, yanında konaklanan ailelerin evine sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Yetişkinlere özel kurslar haricinde Oxford House College Stratford-upon-Avon'da 11-17 yaş arası öğrencilere çocuk yaz kursu sunmaktadır. Dünyanın dört bir yanından gelen genç öğrenciler eğlenceli derslerin yanında, etkinliklerin, oyun gecelerinin, spor ve gezilerin tadını çıkarmaktadır. Öğrenciler yerleşik konutlarda veya aile yanında konaklama seçeneklerine sahiptirler."

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Oxford House College, Stratford-Upon-Avon

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 178 926 9497

bottom of page