top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Oxford, İngiltere

Oxford School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

Oxford School of English, Oxford'un tam merkezinde, ana alışveriş caddelerinin ve üniversite kolejleri, müzeler, sanat galerileri, tarihi binalar, nehir, barlar dahil tüm önemli cazibe merkezlerinin yanında, geniş ve sessiz bir binanın 4. katındadır. Oxford'un çatılarına, katedrale ve diğer ünlü binalara bakan okul pencerelerinden muhteşem manzaralar vardır. Okulumuzun yaklaşık 15 yıl önceki kuruluşundan bu yana akademik mükemmellik konusunda uluslararası bir itibar oluşturduk. Okul, TOEFL IBT için tek Oxford sınav merkezi ve Trinity College ve BULATS için  sınav merkezidir. Herhangi bir zamanda, okulda genellikle 35-40 farklı ülkeden 130-200 öğrenci bulunur, ancak yaz aylarında bu sayı 350'ye yükselir. Ayrıca yılın herhangi bir zamanında küçük öğrenci gruplarını kabul ediyoruz ve temmuz ve ağustos aylarında bir küçük yaz okulu düzenliyoruz. Bu, şehir merkezindeki çok prestijli Magdalen College School'da yapılır ve zirvede yaklaşık 350 öğrencisi vardır. Okulda yeni, son teknoloji bilgisayarların bulunduğu iki bilgisayar odası, bir kütüphane ve kendi kendine çalışma odası (bilgisayar odalarından biri), büyük bir öğrenci salonu (piyanolu), teneffüslerde bir tuck shop ve sıcak bir aile ortamı. Ayrıca her cumartesi ve çoğu pazar günü gezilerin yanı sıra Amsterdam, Paris, İskoçya, Belçika ve İrlanda'ya geziler içeren kapsamlı bir sosyal program da bulunmaktadır. Bununla birlikte, en popüler etkinlik, genellikle 40 veya 50 öğrenci ve öğretmeni çeken haftalık pub gecemizdir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Oxford School of English

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 186 520 2061

bottom of page