top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Oxford, İngiltere

Oxford Spires International
BC KARE.png
Kayıt olun

Oxford Spiers International, 8-17 yaş arası uluslararası öğrenciler için dil okuludur. Oxford Spiers, 1998 yılında kurulan Oxford Active ailesinin bir parçasıdır. Ana işimiz, Oxford, Cambridge ve Cheltenham dahil olmak üzere çeşitli konumlara sahip küçük yaz okullarıdır. Yaz kurslarımız, 8 ila 17 yaş arası öğrenciler için bireysel ve gruplar içindir. Oxford Spiers International ayrıca lise entegrasyonu, sınav hazırlığı ve uzmanlık eğitimi ve atölye çalışmaları seçenekleriyle sezon dışı kapalı grup programları (mini konaklamalar) sunmaktadır. Kurslarımız Oxford ve çevresindeki yerel okullarda verilmektedir. Neden bizi seçmelisiniz? Biz gençlerin bakımı ve eğitimi konusunda uzmanız ve son 17 yıldır böyleyiz. Tüm yıl boyunca devam eden ve tüm programlarımızın en yüksek standartlarda yürütülmesini sağlayan tutarlı personel istihdam etmemizi sağlayan çeşitli türlerde eğitim programlarımız bulunmaktadır. Biz küçük, kendini işine adamış bir ekibiz ve çeşitli eğitim, konaklama veya gezi programı gereksinimlerine uyum sağlayabiliyoruz. Misyonumuz, güvenli, eğlenceli ve zenginleştirici bir öğrenme deneyimi sağlamaktır. Yardımcı ve verimli, dürüst ve güvenilir olmayı amaçlıyoruz ve öğrencilerin ingilizce dilini anlamlı deneyimler yoluyla kullanma konusunda kendilerine olan güvenini oluşturmaya çalışıyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Oxford Spires International

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 186 580 0290

bottom of page