top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Oxford, İngiltere

Oxford Summer Courses
BC KARE.png
Kayıt olun

Tarihi bir ingiliz yatılı okulu olan Begbroke Hall, muhteşem güzellikteki ingiliz kırsalında, Oxford şehir merkezine sadece 15 dakikalık mesafede yer alır. Okulun oyun alanlarının hemen arkasında huzur, mahremiyet ve en önemlisi güvenlik vaat eden tarihi Blenheim Sarayı’nın bahçesi bulunur. Begbroke Hall, 1700'lü yıllarda mülk sahibi evi kız öğrenciler için küçük bir bağımsız okula çeviren St Juliana’s Rahibe Manastırına vermeden önce sadece kız öğrencilere yönelik bir yatılı okuldu. Günümüzde okul eğitim-öğretim dönemi boyunca bir uzmanlık okulu olarak hizmet verir, ancak her yıl temmuz ve ağustos aylarında okulun kullanımı tamamen bize aittir. Begbroke Hall’ın yurt kısmı, ortak kullanılan banyolar da dahil olmak üzere kısa süre önce yenilenmiştir. Öğrenciler genellikle çift yataklı odalarda kalırken, bazı öğrenciler her biri 3-6 kişilik yatakhane tarzı odalarda kalır. Personelimiz ve öğretmenlerimiz, yerinde destek sunmak, evlerinden uzaktaki öğrencilerin kendilerini rahat hissetmelerine yardımcı olmak ve bir aile atmosferi sağlamak için yazın okul kampüsünde yaşarlar. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri göz kamaştırıcı işlenmiş mozaik cam pencereler gibi orijinal özelliklerini halen koruyan eski şapelde servis edilir. Begbroke Hall, okul alanı genelinde kapalı devre televizyon sistemine sahip, etrafı çevrili, güvenli bir okuldur. Begbroke Hall, her biri akıllı tahtalarla donatılmış aydınlık ve geniş sınıfları ile modern eğitim imkânları sağlar. Okulda aynı zamanda bir gıda teknolojisi odası, bir güzel sanatlar ve el sanatları odası, mera ve doğa alanı ile birlikte öğrencilerin sosyalleşmesi, oyunlar oynaması ve spor yapması için bol miktarda yeşil alan bulunur.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Oxford Summer Courses

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 186 581 8403

bottom of page