top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Perthshire, İskoçya

Perth College UHI
BC KARE.png
Kayıt olun

Perth College UHI, İskoçya'nın tam kalbinde yer alan Perth şehrinde güzel ve yeşil bir kampüste yer almaktadır. Perth, spor ve eğlence için harika olanaklara ve sadece İskoçya'da değil, tüm Birleşik Krallık'a mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip küçük, samimi ve güvenli bir şehirdir. Perth College UHI'deki dil okulu, öğrencileri günlük yaşam, iş ve eğitim durumlarına hazırlar. Öğrenciler, Perth'deki kurslarının ve yaşamlarının her alanında yardımcı olacak bir dizi destek sistemiyle ileri ve yüksek öğrenim kolejine katılmanın tüm avantajlarına sahiptir. Kampüs tesisleri arasında kütüphane ve bilgisayar odası bulunan iyi stoklanmış ve donanımlı bir çalışma merkezi, her binada kafeler, küçük bir dükkan ve kampüsün merkezinde bir öğrenci derneği ve birlik alanı bulunmaktadır. Temmuz ve ağustos aylarında, tam bir gezi ve boş zaman aktiviteleri programı ile eğitim ücreti içeren bir yaz okulu düzenliyoruz. Bu, öğrencilerimize İskoçya'nın bazı güzel manzaralarını, önemli tarihi yerleri ve Stirling, Dundee, Glasgow ve Edinburgh gibi yakındaki şehirleri tanıtır. Akademik yıl (Eylül-Haziran) programımız, öğrencilere haziran ayında Cambridge ESOL sınavlarına girme fırsatı sunar. İngilizce Dilinde başarılı olan öğrenciler, yüksek ulusal veya diğer konularda derece yeterlilikleri için kurslara geçebilirler. Daha uzun süreli öğrenciler, gelişen yerel turizm, eğlence ve gıda endüstrilerinde kendilerini desteklemek için yarı zamanlı iş bulabilirler.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Perth College UHI, Perth

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 173 887 7000

bottom of page