top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Preston, İngiltere

Preston Academy of English
BC KARE.png
Kayıt olun

Küçük, canlı ve uygun fiyatlı Preston şehri, İngiltere'nin kuzey batısında, yakındaki Manchester, Liverpool, Lancaster, Göller Bölgesi ve ünlü sahil beldesi Blackpool'dan sadece kısa bir tren yolculuğu mesafesinde yer almaktadır. Preston Academy of English, Londra ve Edinburgh'dan iki buçuk saatlik bir tren yolculuğu mesafesindedir. Preston Academy of English, Preston şehir merkezinin kalbinde, ünlü Preston pazarının yakınında ve ana alışveriş bölgesi ve restoranların yakınında yer almaktadır. Preston Academy of English, otobüs terminaline çok yakındır ve tren istasyonuna kısa bir mesafededir, bu da ilgi çekici yerlere seyahat etmenin çok kolay ve rahat olduğu anlamına gelir.Misyonumuz, sıcak, destekleyici ve kapsayıcı bir öğrenme ortamında esnek ve ilgili kurslar aracılığıyla sürekli olarak yüksek bir öğrenme standardını sürdürmektir. Bir aile işletmesi olarak, öğrencilerin kendilerini güvende, emniyette, ilgili ve rahat hissettikleri, samimi ve canlı bir ortam olmasına rağmen son derece profesyoneldir.Preston Academy of English Genel İngilizce (A1, A1, A2, B1, B2, C1, C2), üniversiteye giriş veya iş/genel amaçlı IELTS hazırlık kursları (temel, orta, ileri düzey), FCE ve CAE gibi tüm Cambridge sınavlarına hazırlık, Trinity College London sınav hazırlık sınıfları (konuşma ingilizcesinde derecelendirilmiş sınavlar ve ingilizce olarak Entegre beceriler), ingilizce konuşma dersleri, sadece kadınlara özel genel ingilizce kursları sunmaktadır. PAE, British Council tarafından akredite olmanın yanı sıra yetkili bir Trinity College London Sınav Merkeziyiz. Preston Academy of English, ağ bağlantılı 8 sınıfa sahiptir. Deneyimli, tam nitelikli öğretmenlerimiz, güncel kitaplar ve CD'ler içeren iyi stoklanmış bir kaynak odasından yararlanır. Öğrenciler için olanaklar arasında yakın zamanda yenilenmiş bir öğrenci odası; çay, kahve, alkolsüz içecekler ve çeşitli atıştırmalıkların yanı sıra internet erişimi ve kendi kendine çalışma alanı mevcuttur.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Preston Academy of English, Preston

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 177 282 1039

bottom of page