top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Regent’s University London
BC KARE.png
Kayıt olun

Regent's University London, yüksek öğrenim ve ingilizce dil öğrenimi için rakipsiz bir ortam sunar. Her yıl Regent's University London'da veya diğer kurumlarda lisans eğitimine hazırlanan 600'den fazla öğrenciyi ingilizce dil kurslarımıza davet ediyoruz. Burada eğitim alarak Birleşik Krallık'taki en çeşitli eğitim topluluklarından birinin parçası olacaksınız. Kampüste 140'tan fazla uyruklu öğrenci bulunmaktadır. Biz, British Council tarafından akredite edilmiş bir ingilizce dil okulu ve Birleşik Krallık sınır ajansının son derece güvenilir bir sponsoruyuz. Deneyimli, nitelikli öğretmenlerimiz, bir dil öğrenmenin çeşitli, eğlenceli ve ilginç olmasını sağlar. En fazla 15 öğrenciden oluşan küçük sınıflarımız, ilerlemeniz için ihtiyaç duyduğunuz kişisel ilgiyi görmenizi sağlar. Tam ve yarı zamanlı eğitim için çeşitli seçeneklerle birlikte genel ve akademik ingilizce kursları sunuyoruz. Londra'nın kraliyet parklarından biri olan Regent's Park'taki konumumuz, Regent's English Language Center'ı eğitim almak için mükemmel bir yer haline getiriyor. Parkın yeşil çevresinden yararlanırsınız ve tiyatroları, galerileri, müzeleri ve spor salonları ile dünyanın en heyecan verici şehirlerinden birinin başlıca cazibe merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Öğrencilerimizi Londra'daki zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeye teşvik ediyoruz. Yüzyılların tarihini deneyimlemek için birçok fırsatın yanı sıra inanılmaz bir kültür ve eğlence yelpazesine sahip olacaksınız. Sosyal yaşam, yurt dışında yaşama ve okuma deneyiminin çok önemli bir parçasıdır. Regent's'te okurken hem kampüs içinde hem de dışında çok çeşitli sosyal etkinliklere katılabileceksiniz. İngilizce dil öğrencilerimiz, büyük bir yemekhane, kütüphane, kampüsler arası Wi-Fi, bilgisayar odaları, spor aktiviteleri için çimenli özel bahçeler ve bir tenis kortu/futbol sahası dahil olmak üzere üniversitedeki tüm olanaklara erişim hakkına sahiptir. Vize alma yardımından havaalanı transferlerine ve konaklamaya kadar, varışınızdan önce sizin için herşeyi ayarlamaktan mutluluk duyuyoruz. Burada olduğunuzda, mükemmel sosyal yardım ekibimiz konaklamanız boyunca sizinle ilgilenmek için hazırdır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Regent’s University London

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 207 487 7807

bottom of page