top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Rose of York Language School
BC KARE.png
Kayıt olun

28 yılı aşkın süredir kaliteli eğitim hizmeti veren Rose of York, Londra’nın kalbinde yer alıp, arkadaş canlısı, ekibiyle pek çok ulustan öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Inovatif eğitim programlarımız, öğrencilerimizin yabancı dil seviyelerini en yüksek düzeye çıkarmayı amaç edinirken, aynı zamanda onların ihtiyaçlarına uygun programı seçme hakki da tanır. Birincil görevimiz, sizin ingilizce kullanım seviyenizi mükemmelliğe ulaştırmak ve Londra’da keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktır. Rose of York, British Council tarafından akredite edilmiş olup, English UK üyesidir. Tüm kurslarımız her bir öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak için iletişimsel ve otantik dil öğrenimini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kendilerini eğitim işine adamış, nitelikli ve deneyimli öğretmenlerimiz, öğrenme sürecini en etkili ve kısa sürede gerçekleştirmek için çabalarını birleştirir. Standart eğitim müfredatını temel alarak geliştirdikleri yeni müfredat öğrencilerin ihtiyaçlarını da göz önüne alınmıştır. Destek ve ihtiyacınız konusunda her zaman size yardımcı olmak için mevcutlar. Her zaman samimi ve size yardımcı olmaktan keyif duyan idari personel ve öğrenci hizmetleri ekimiz, özel olarak eğitimden geçmiş, deneyimli ve bilgi sahibidirler. Herhangi bir durumda size nasıl yardımcı olacaklarının bilincinde olup, sizin gereksinimlerinizi üstün tutmaktadırlar.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Rose of York Language School

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 207 434 0643

bottom of page