top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

Speak Up London
BC KARE.png
Kayıt olun

Londra'nın göbeğinde, Oxford Caddesi üzerinde, kapımızın önünde büyük ulaşım bağlantıları ile bize ulaşmak daha kolay olamazdı. İngilizce öğretimi için British Council tarafından akredite edilmiş, hızla büyüyen bir ingilizce dil okuluyuz. Speak Up London ayrıca Cambridge Üniversitesi ESOL sınav hazırlık merkezi olma avantajına da sahiptir. Gruplar, tümü projektörler ve multimedya cihazlarıyla donatılmış modern, aydınlık ve renkli sınıflarla küçüktür. Öğrencilerin teneffüslerinde sosyalleşebilecekleri bir öğrenci dinlenme alanı ile okul aracılığıyla öğrenciler için ücretsiz Wi-Fi. ISI tarafından denetlenir. Öğretim kadrosu niteliklidir ve öğrenmeyi geliştirmek için çok çeşitli öğretim materyalleri kullanır, öğrencilerin yaşayabileceği her türlü sorunla başa çıkmak için tam zamanlı bir öğrenci refah ofisi de mevcuttur. Öğrencilerin kitap ödünç alabilecekleri bir kütüphane tesisi mevcuttur, her derste ders kitabı sağlanır, böylece herhangi bir ihtiyaç duymaz. Speak Up London, birçok öğrenci tarafından 'evden uzakta bir ev' olarak tanımlandı. Öğrenci görüşlerinin attığımız her adımda dikkate alınmasını sağlamak için düzenli olarak öğrenci geri bildirimi alınır. Speak Up London'ın nasıl kaliteli eğitim verdiğini görme şansına sahip olmaları için tüm öğrencilerimize kayıt olmadan önce ücretsiz deneme dersi sunuyoruz. 

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Speak Up London

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 207 734 0444

bottom of page