top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Portsmouth, İngiltere

Spinnaker School of English
BC KARE.png
Kayıt olun

Spinnaker School of English, İngiltere'nin güney kıyısında tipik bir ingiliz sahil kenti olan Portsmouth'un merkezinde, üniversite bölgesinin tam kalbinde yer almaktadır. Size yıl boyunca yetişkin uluslararası öğrenciler için çeşitli profesyonel, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ingilizce dil kursları sunuyoruz. Tamamen samimi bir ortamda dil hedeflerinize ulaşmanızı sağlamaya kendini adamış nitelikli ingilizce öğretmenleri tarafından eğitim alacaksınız. Üniversitemiz modern ve aydınlık bir binadadır. Ayrıca size internetli büyük ekran televizyonlar ve multimedya odası dahil en son teknolojiyi sunuyoruz. Öğrenciler ayrıca ders çalışabilecekleri medya odamızda ücretsiz internet erişiminin keyfini çıkarabilirler. Ayrıca geniş ekran TV, DVD oynatıcı ve çeşitli filmler içeren bir öğrenci dinlenme odamız bulunmaktadır. Üniversite genelinde Wi-Fi mevcuttur. Londra, Stonehenge ve Brighton gibi yerlere günübirlik geziler de dâhil olmak üzere öğrenciler için düzenli ve eğlenceli sosyal aktivitelerle zengin bir sosyal program sunuyoruz. Southsea'deki muhteşem uzun kumsallardan kısa bir yürüyüş mesafesindeyiz ya da çeşitli restoranlar, sinemalar ve gece kulüpleri içeren su kenarındaki tasarımcı alışveriş merkezi Gunwharf Quays'te alışveriş yapabilirsiniz. Portsmouth ünlü bir tarihi denizcilik şehridir ve tarihi tersane veya Charles Dickens'ın doğum yerinden yakındaki Wight Adası'ndaki Kraliçe Victoria'nın Osborne Evi'ne (Hovercraft ve otobüs). elverişli konumumuza ulaşmak kolaydır. Merkez tren istasyonunun tam karşısındayız, Gatwick havaalanı tren veya araba ile sadece 90 dakika uzaklıktadır. Portsmouth ayrıca feribotla doğrudan Fransa ve İspanya'ya da bağlıdır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Spinnaker School of English

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 239 283 7847

bottom of page