top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Oxford, İngiltere

St Clare's
BC KARE.png
Kayıt olun

St. Clare's, Oxford birçok yönden farklıdır. Son 60 yılda 1.000 öğrenciyi ağırlayan bir eğitim yardım kuruluşudur. Kuzey Oxford'da 28 büyük binaya sahiptir ve dünyaca ünlü bu üniversite şehrinin merkezine yakındır. Odak noktası, diğer dilleri konuşanlar için ingilizceyi etkinleştirmek ve uluslararası dünya için güveni artırmaktır. Eylül-haziran ayları arasında St. Clare's, 17 yaş üstü öğrenciler için altı ana kurs sunar; yaşam için ingilizce, sınavlar için ingilizce, ingilizce kombinasyon, birebir - kişisel dil eğitimi,  akademik konular, üniversite hazırlık kursu. Yaz aylarında ise St. Clare's farklı yaş grupları için farklı kurslar sunar; 18+ için yaz kursları, gençler (15-17) için yaz kursları, gençler için yaz ve aktivite kursları (10-15). Temmuz ve Ağustos aylarında benzersiz bir kurs olanakları sunuyoruz. İngilizce, okullarda ve kolejlerde akademik konuları incelemek, uluslararası konferanslarda sunum yapmak ve çok uluslu şirketlerde toplantılar düzenlemek için giderek daha fazla kullanılmaktadır. Bu eşsiz kurs, sizi 21. yüzyılın zorluklarını karşılamaya hazırlar. Oxford, yılın herhangi bir zamanında gidebileceğiniz harika bir yerdir. Kolejler ve üniversiteler  elbette dünyaca ünlüdür ve şehirde çok çeşitli kültürel, sosyal ve sportif fırsatlar vardır. Ayrıca Oxford, Londra'ya, havaalanlarına ve birçok yerel ilgi çekici yere (Windsor Kalesi, Stonehenge, Stratford-upon-Avon, Blenheim Sarayı) yakındır. St. Clare'de yaptığımız her şeyin merkezinde 'enternasyonalizm' yatmaktadır, aslında 60 yılı aşkın süredir misyonumuz 'uluslararası eğitim ve anlayışı ilerletmek' olmuştur. 50 kadar farklı milletten öğrenci yurtlarımızda birlikte yaşıyor ve programlarımızda birlikte çalışıyor. Öğrenciler, St. Clare's' de eğitim almanın yararlarından emin olabilirler. Tüm kurs, kolej, üniversiteler, kariyer ve yaşam için becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

St Clare's, Oxford

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 186 555 2031

bottom of page