top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

St George International
BC KARE.png
Kayıt olun

Neredeyse 60 yıldır, St George International, dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye küçük çok uluslu sınıflarda ingilizce kursları sağlamıştır. Londra'nın göbeğinde ve tüm önemli kültürel ve tarihi mekânlara yakın bir konumda bulunan öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Genel ingilizce, iş ingilizcesi, akademik ingilizce ve öğretmen eğitimi kurslarından yöneticiler için özel olarak hazırlanmış programlara kadar itibarımız, öğrencilerimiz için sonuçlar elde etmek üzerine kuruludur. Konaklama hizmetimiz ve sosyal ve kültürel aktiviteleri zenginleştirme programımız, Londra'daki konaklamanızı tatmin edici bir yaşam deneyimi haline getirmenize yardımcı olacaktır. St George International'da, etkili iletişimin hayatları değiştirdiğine ve ingilizcenin hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir yaşam becerisi olduğuna inanıyoruz. Mükemmel öğretimin olağanüstü sonuçlara yol açtığı ilkesi üzerine kurulduk bu nedenle her gün en yüksek öğretim ve öğrenim standartlarına ulaşmak için çalışıyoruz. Öğrencilerimiz ve stajyer öğretmenlerimiz, Londra'nın kalbinde bizimle birlikte unutulmaz bir öğrenme deneyimi ile düzenli olarak kendi beklentilerini aşmaktadır. Deneyimli öğretmen eğitmenlerinden oluşan öğretim ekibimiz, öğrencilerin hedeflerine ulaşmasını ve ingilizce dilinin kendine güvenen kullanıcıları olmasını sağlar.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

St George International

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 207 299 1700

bottom of page