top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

St Giles International
BC KARE.png
Kayıt olun

St Giles London Central, Londra'nın kalbinde yer alan canlı, dinamik ve samimi bir ingilizce dil okuludur. St Giles, 1955'te kuruldu ve güvenilir, paranın karşılığını veren yüksek kaliteli bir dil öğrenme deneyimi sunuyor. Organizasyon bir aile şirketidir ve her yıl merkezde ortalama 80 farklı milletten öğrenci eğitim almaktadır. Okul birinci sınıf öğretim ve akademik olanaklar sunmaktadır. Tüm sınıflar interaktif bir beyaz tahta ile donatılmıştır ve öğretmenlerin yüksek bir yüzdesi ileri öğretim niteliklerine sahiptir. Okul, ücretsiz Wi-Fi, kendi kendine erişim merkezi, büyük bir kütüphane ve dijital dil laboratuvarı gibi etkileyici olanaklara sahiptir. Sıcak yemekler sunan bir kantin ve renkli bir çatı bahçesi. Okul ayrıca, geniş ve seçkin bir salon ve çalışan profesyoneller için yüksek kaliteli özel eğitim verilmesi için uygun tesisler ile donatılmış başarılı bir Platin Yöneticiler Merkezine sahiptir. Merkezi konum, öğrencilerin dünyanın en inanılmaz şehirlerinden birinin kalbinde yer almanın heyecanını yaşamaları için idealdir. Yakındaki müzelere ve galerilere ek olarak, yoğun sosyal program, Londra'da geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olmak için çeşitli uygun fiyatlı geziler, gösteri biletleri ve sosyal, kültürel ve sportif aktiviteler sunmaktadır .Konaklama seçenekleri arasında okul binasının içinde bir dizi yatak odası ve okula 15-20 dakikalık yürüme mesafesinde, yıl boyunca hizmet veren, kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz modern bir öğrenci yurdu bulunmaktadır. Tüm odalar en-suite olanaklarla tek kişiliktir. Aile yanında, otellerde ve yazlık konutlarda konaklama da mevcuttur. St Giles London Central, British Council tarafından akredite edilmiştir ve EL Gazetesi'ne göre okulu İngiltere'deki okulların ilk %3'üne yerleştiren son denetiminde 10'güçlü yön ile ödüllendirilmiştir. Okul ayrıca Independent Schools Inspectorate (ISI) ve uluslararası bir dil okulu denetim kuruluşu olan EAQUALS tarafından akredite edilmiştir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

St Giles International, London Central

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 207 837 0404

bottom of page