top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Lincoln,İngiltere

Stamford Academy
BC KARE.png
Kayıt olun

2013'te Sunday Times'ın yıllık anketi Stamford'u "İngiltere'de Yaşanacak bir Numaralı Yer" olarak seçti. O zamandan beri her yıl ilk 10'da yer aldı. İlginç ikindi çayı salonları, görkemli evleri, müzayede evleri ve güzel kırsalı ile nedenini görmek kolay. Stamford, ingilizce öğrenmeniz için gerçekten doğru yer! İngilizce eğitiminizi gerçek bir ingiltere tadıyla tamamlamak, aradığınız deneyimse, bu şehir tam size göre. 2005 yılında açılan Stamford Academy, şehrin trafiğe kapalı High Street'inde güvenli bir konuma sahiptir ve bizi Stamford'un kafelerine, mağazalarına ve ulaşım merkezlerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Dört amaca yönelik sınıfımız temiz, moder ve öğreniminizi geliştirmenize yardımcı olmak için etkileşimli beyaz tahtalarla donatılmıştır. Ayrıca tüm sınıflarımız maksimum 10 öğrenci ile sınırlıdır. Okulumuz bir aile şirketidir ve ben (Chris) ve ailem Geoff ve Janet tarafından yönetilmektedir. Konaklamanızı mümkün olduğunca ödüllendirici ve eğlenceli hale getirmek için kullandığımız yabancı dil olarak ingilizce (EFL) sektöründe 70 yılı aşkın deneyime sahibiz. Yurtdışında dil öğrencisi olarak okuduk, böylece ihtiyaçlarınız, beklentileriniz ve endişelerinizle ilk elden ilişki kurabiliriz. Açıldığından beri, okul neredeyse tamamen kulaktan kulağa büyüdü, çünkü öncelikle öğrencilerimize sıcak, misafirperver ve kişisel bir hizmet sunmanın önemini biliyoruz. Stamford Academy'deki öğretmenlerin hepsi kendi alanlarında kalifiyedir ve her birinin en az beş yıllık öğretmenlik deneyimi vardır. Akademi, British Council tarafından akredite edilmiştir, English UK üyesidir ve aynı zamanda sertifikalı bir Cambridge English Sınav Hazırlık Merkezi'dir. Tüm bunlar, bir dil okulu olarak, aşağıdakileri gerçekleştirmeye ve sürdürmeye kendimizi adadığımızdan emin olabileceğiniz anlamına gelir. Ancak tüm bunlardan daha da önemlisi, yaptığımız işte tutkulu ve vicdanlı olmamızdır. Çalışma hayatımızın çoğunu bunu yaparak geçirdik. Stamford Academy'deki hepimiz, size ingilizcenizi öğrenip geliştirebileceğiniz güvenli, rahat ve kişisel bir ortam sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizi Stamford'a bekliyoruz.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Stamford Academy, Lincoln

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 178 048 9400

bottom of page