top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Exeter, İngiltere

Star Exeter (Skola English in Exeter)
BC KARE.png
Kayıt olun

Mağazalar, kafe ve  barları dâhil tüm olanaklara yakın, küçük şehir merkezinde bir okuluz. Yedi derslik öğrenci odası ve wi-fi mevcuttur. Öğrenmeye yönelik iletişimsel yaklaşımımız, öğrencilerin ingilizcelerini çeşitli durumlarda pratik yapmak için her fırsata sahip olacakları anlamına gelir. Bireysel öğrenme planları, her öğrencinin gerçek bir ilerleme kaydettiği ve kişisel ilgi ve ingilizce zayıflık alanlarıyla ilgilenildiği anlamına gelir. Profesyonel ve motive öğretmenlerimiz, konaklamanızın verimli ve keyifli geçmesini sağlamak için buradalar. Okul, refah konusuna çok önem vermektedir ve ortaya çıkabilecek sorunlarla ilgilenmek için her zaman bir personelimiz bulunmaktadır. Yıl boyunca aile yanında konaklama, haziran, temmuz ve ağustos aylarında şehir merkezinde modern bir öğrenci yurdu ayarlayabiliriz. Bazı aile yanında konaklamalar okula yürüme mesafesindedir ve bazıları kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir. Tüm aile yanında konaklamalar, konaklama görevlisi tarafından denetlenir. Ayrıca öğrenciler için Oxford, Cardiff, Bristol, Bath, Stonehenge gibi diğer şehirlere haftalık geziler ve film geceleri, uluslararası yemek akşamları bingo ve bilgi yarışması geceleri, akşam yemeği ve sohbet dâhil olmak üzere çoğu hafta akşam aktiviteleri içeren bir sosyal program da bulunmaktadır. Kayak ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Yenilikçi, genç, yazlık, yatılı okulumuz, ingilizce dilini etkinlikler ve proje çalışmalarıyla birleştiren görev tabanlı öğrenme programına sahiptir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Star Exeter (Skola English in Exeter)

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 139 266 6419

bottom of page