top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Clitheroe, ingiltere

Stonyhurst Language School
BC KARE.png
Kayıt olun

400 yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinden öğrenciler yetiştirdiğimiz ve mükemmel bir akademik itibara sahip olduğumuz Stonyhurst'e hoş geldiniz. Stonyhurst öğretim kadrosunun yetenekli ve nitelikli rehberliği altında, bir ingiliz yatılı okulu olan yaz dil okulumuz, çarpıcı bir tarihi ingilizce ortamı ve ülkedeki en iyi özel okullardan birine layık tesisler sunmaktadır. 2018 yazında Stonyhurst Dil Okulu, British Council tarafından 4 yıllık denetimini aldı. 18 yaş altı koruma, öğrencilerin bakımı, konaklama, tesisler, stratejik ve kalite yönetimi, personel yönetimi, öğrenci yönetimi,  akademik yönetim ve boş zaman fırsatları konularında olağanüstü bir rapor aldı. Bu başarı, EL Gazette'in Stonyhurst Dil Okulu'na 'Mükemmellik Merkezi' statüsü vermesiyle sonuçlandı. Tüm öğrencilerimizin mutlu ve verimli bir öğrenim tatili geçirmelerini sağlamaya kararlıyız. Ayrıca, 24 saat pastoral bakımımızla Stonyhurst'te bir 'aile' atmosferi yaratmaya hevesliyiz. Stonyhurst'teki yaz dil okulu'nu, ingilizce dil yeterliliklerini geliştirmek, geleneksel bir ingiliz yatılı okulunda yaşam deneyimlemek, değerli yaşam becerileri kazanmak ve özgüvenlerini ve bağımsızlıklarını artırmak isteyen 10-16 yaş arası uluslararası öğrenciler için tasarladık. İki adet 2, 3 veya 4 haftalık yatılı kurs sunuyoruz. Nitelikli öğretmenler tarafından iki hafta boyunca 46 saat ingilizce öğretimi sunuyoruz. Öğrenciler, 2 haftalık kurs başına iki tam gün ve iki yarım günlük gezi deneyimi yaşayacaklardır. Öğrenciler ayrıca Stonyhurst Dil Okulu Tenis Akademisi'ne de kayıt olabilirler. Bu kurs, Dil Okulu'nun tam dört haftası boyunca devam eder ve yoğun tenis eğitimi ile ingilizce öğrenimini bir arada sunar. Öğrenciler, Seviye 4 LTA Kıdemli Performans Tenis Antrenörümüz tarafından verilen iki hafta boyunca 34 saat İngilizce öğretiminin ve 30 saatlik tenis eğitiminin tadını çıkaracaklar.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Stonyhurst Language School, Clitheroe

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 125 482 7270

bottom of page