top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Plymouth, İngiltere

Suzanne Sparrow Plymouth Language School
BC KARE.png
Kayıt olun

1978 yılında Suzanne Sparrow tarafından kurulan okul, öğrencilerin ingilizce dil becerilerini geliştirmek için kendilerini rahat hissedebilecekleri, arkadaş canlısı bir aile ortamı sağlamak için kurulmuştur. İngiltere'nin güzel bir bölgesinde yer alan ve Plymouth Şehir Merkezi ile Üniversite kampüsüne yakın olan okul, eğitim ve kültürel konaklamalar için iyi bir konuma sahiptir. Tam pansiyon aile yanında konaklama sağlanır ve tüm ihtiyaçlara uygun olarak öğrenci destek ekibi tarafından kişisel olarak seçilir. Okula vardıklarında öğrencilere bir yerleştirme sınavı verilir veya varıştan önce çevrimiçi olarak alınabilir. Kurs süresince öğrenci gelişimi haftalık olarak izlenir ve uzun süreli öğrenciler için aylık olarak eğitim oturumları düzenlenir. Okul, Cambridge sınavları için yetkili bir merkezdir. IELTS testi ve diğer sınavlara hazırlık kursları da tüm yıl boyunca mevcuttur. Okul yıl boyunca tam bir sosyal program yürütür ve birçok kültürel ve sportif aktivite içerir. Hafta sonları tam gün gezilerin yanı sıra düzenli olarak tiyatro gezileri, sinema ve pub akşamları düzenlenmektedir. Bunlara tipik Cornish balıkçı köylerine, Güney İngiltere'nin büyük şehirlerine ve Dartmoor Ulusal Parkı gibi güzel çevredeki kırsal alanlara ve yerel plajlara ve sahil kasabalarına ziyaretler dâhildir. Bireyler ve öğrenci grupları, yıl boyunca devam eden yoğun dil programları veya kişiye özel özel kurslarda karşılanır. Küçüklerin ve savunmasız yetişkinlerin korunması büyük önem taşır ve okulda tam eğitimli bir koruma ekibi ve sağlık ve güvenlik görevlisi bulunur. Kurslarımızdan herhangi biri hakkında daha fazla bilgi almak veya İngiltere'nin güneybatısındaki bu geleneksel ve güzel bozulmamış bölgeye nasıl seyahat edileceğine dair ayrıntılar için lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

Suzanne Sparrow Plymouth Language School

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 175 222 2700

bottom of page