top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Londra, İngiltere

TASIS- The American International School in England
BC KARE.png
Kayıt olun

TASIS, Londra'nın merkezine 45 dakika ve Londra Heathrow Havalimanı'na 15 dakika uzaklıkta, 35 dönümlük güzel bir kampüste yer alan uluslararası karma bir yaz okuludur. Kampüs tesisleri tamamen konuttur ve derslikler, kütüphane, yemek salonu, spor salonları, fitness merkezi, tiyatro, sanat stüdyoları, müzik odaları, modern bilgisayar laboratuvarları, tenis kortları ve geniş açık hava oyun alanlarından oluşmaktadır. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında 35'ten fazla farklı ülkeden 10-17 yaş arası öğrenciler katılmaktadır. Havaalanı transferleri ve sağlık sigortası ücrete dâhildir. IELTS Review ile birlikte başlangıçtan ileri seviyelere kadar yoğun ESL kursları sunulmaktadır. Öğrenciler ayrıca grafik tasarım, dijital müzik, robotiğe giriş, dans, yeni başlayanlar fransızca, stüdyo sanatı ve tiyatro gösterisi gibi ek bir ders alma fırsatına sahiptir. Sınıf mevcudu küçüktür ve sınıf başına yaklaşık 12-16 öğrenci vardır. Okul ayrıca tenis, yüzme, binicilik, golf, su kayağı ve futbol gibi geniş bir spor yelpazesi sunmaktadır. Cambridge ve Oxford, Windsor, Londra, Bath, Brighton, Stonehenge ve Salisbury gibi ilgi çekici yerlere hafta sonu gezilerinin yanı sıra Phantom of the Opera, Lion King, Chicago, Mamma Mia'yı görmek için London West End tiyatrosuna ziyaretler dâhildir. Edinburgh ve diğer Birleşik Krallık destinasyonlarına isteğe bağlı geziler de vardır.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

TASIS- The American International School in England

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 193 258 2382

bottom of page