top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Southampton, İngiltere

TEG English
BC KARE.png
Kayıt olun

İngiltere'nin en ünlü limanlarından biri olan Southampton, “Avrupa'nın Cruise Başkenti” olarak bilinir. Harika müzelerin yanı sıra sanat galerileri, tiyatrolar ve tarihi merkezler açısından da zengindir. Dinlendirici East Park'ın yanında yer alan Southampton merkezimiz, öğrencileri Liman'a ve şehrin birçok cazibe merkezine kolayca ulaşılabilecek mesafede, rahatlatıcı ve destekleyici bir okula yerleştirir. TEG English'te sadece dil derslerinden daha fazlasını sunmayı amaçlıyoruz. Derslerimiz etkileşimli ve ilgi çekicidir ve sosyal programımız Birleşik Krallık kültürünün en iyilerini keşfetmek için harika bir fırsat sunar. Tüm öğrencileri, tam dil akıcılığı yolculuklarında öğrencileri destekleyen ve onlara rehberlik eden çok şehirli bir topluluk olan TEG ailesi British Council tarafından akredite edilmiş bir dil okulu olarak, dil öğrenen sizlere en iyi hizmeti sunabileceğimize inanıyoruz; Küçük sınıflar (en fazla 14), mükemmel öğretmenler ve farklı milletlerden öğrenciler, uygun fiyatlar, ilginç, zorlu ve eğlenceli dersler, konforlu sınıflar ve öğrenci odası, düzenli, eğlenceli sosyal program, ücretsiz internet ve kablosuz (wi-fi) geniş bant, ingilizce dil öğrencileri için ücretsiz ilk ders kitabı,  tüm öğrenciler için ücretsiz çay ve kahve, konaklama ve hatta yarı zamanlı bir iş bulma konusunda dostane yardım (vize izinli) sağlamaktayız.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

TEG English, Southampton

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 238 023 1397

bottom of page