top of page
1200px-United-kingdom_flag_icon_round.svg.png

Cambridge, İngiltere

The Cambridge Centre for Languages
BC KARE.png
Kayıt olun

The Cambridge Centre for Languages, 1982'den beri dünyanın her yerinden öğrencilere yüksek kaliteli İngilizce dil kursları sunmaktadır. Dikkatle dengelenmiş bir ingilizce dil eğitimi, heyecan verici etkinlikler ve sosyal, tarihi ve kültürel öneme sahip yerlere geziler sunuyoruz. Dünyaca ünlü bir öğrenim merkezi olan üniversite şehri Cambridge'de bulunan CCL, British Council tarafından akredite edilmiş bir okuldur ve English UK üyesidir. Okul yılda iki yoğun kurs programı yürütür. Yaz aylarında (Temmuz -Ağustos) ve kış aylarında (Ocak -Şubat) 9 -17 yaş arası genç öğrencilerde uzmanlaşmıştır. Öğrenciler genellikle bu bloklarda 2 ila 6 hafta arasında kalırlar. Yaz okulumuz, Cambridge'in başlıca turistik mekanlarına ve otobüs/tren istasyonlarına yürüme mesafesinde bulunan özel bir yatılı okul olan St Mary's'de bulunmaktadır. Yaz aylarında evde konaklama veya konut konaklama seçenekleri sunabiliriz. Genel ingilizce + Aktivite programlarına ek olarak, İngilizce + Spor ve İngilizce + Kodlama' da sunabiliriz. CCL, yaz kurslarımızda sınıflara yardımcı olmaları ve öğrencilere sosyal programlarında eşlik etmeleri için gençleri istihdam etmemiz bakımından benzersizdir. Bu, öğrencilere gençlerin bakış açısıyla Birleşik Krallık'taki hayata dair daha fazla fikir edinme fırsatı verir. Birleşik Krallık'ta nelerin popüler olduğunu ve nelerin olmadığını öğrenmek, deneyimlerini ve popüler kültürü paylaşmak için kendi yaşlarındaki insanlarla konuşmalarını sağlar. Ayrıca birebir, iş ingilizcesi, ingilizce sınavlarına hazırlık, okul grubu dil haftası veya okul yoğunlaştırma programları dahil yıl boyunca kurslar sunuyoruz. Kursların içeriği ve uzunluğu konusunda son derece esnek bir yaklaşıma sahibiz. Özel gereksinimleriniz varsa, ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzmanlık kursları tasarlayabiliriz. Ekibimiz, çeşitli talepleri karşılamak için isteğe bağlı dil  kursları tasarlama konusunda deneyimlidir. Neler sunabileceğimizi öğrenmek için lütfen gereksinimlerinizle birlikte bizimle iletişime geçin. Öğrencilerin refahı önceliğimizdir ve Birleşik Krallık'ta güvenli ve keyifli bir konaklama geçirmelerini sağlamak için deneyimli personelimiz görevlendirilmiştir.

Websitesi
Kurs türleri
Burslar
Şehir trafiği

Eğitim Süresi ve Ücreti

Untitled-4.png
Untitled-3.png

Başvuru Ücreti

£300

Eğitim Süresi

2 ila 44 hafta

Untitled-3.png

Başlagıç Tarihleri

Her Pazartesi

64540.png

Eğitim Ücreti

Konaklama Tercihleri

Yurt Konaklaması

Var

Kampüs Konaklaması

Danışmanınız ile kontrol edin.

Aile Yanı Konaklaması

Var

Paylaşımlı Ev

En Uygun Kayıt Tarihleri ve İşlem Süresi

Dil Okulu En Uygun Kayıt Tarihi (Eğitim Ücretine Göre)

Eğitim başlangıcından 6 ay önce ideal kayıt zamanıdır. 9 ay önce erken kayıt zamanıdır. 

Dil Okulu Geç Kayıt Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 1-5 ay öncesi geç kayıt tarihidir.

En Uygun Vize Başvuru Tarihi

Eğitim başlangıç tarihinden 70-90 gün önce vizeye başvuru yapılmalıdır.

Fast Track IELTS

young-female-student-listening-her-english-teacher.jpg

IELTS'e 3 saatte hazırlanın! 

İşinizden ve eğitimlerinizden IELTS hazırlığa vakit bulamıyorsanız bu eğitim tam size göre! Sadece 3 saat içerisinde tüm soru tekniklerini ve dikkat etmeniz gereken taktikleri öğrenin! Eğitim sonunda IELTS'den tam puan alan ve sertifikalı IELTS Eğitmenlerimiz ile dört becerinizdeki zayıf yönleri güçlendirin!

Dil Okulu Bursları

BURÇİN.png

Happy Monday Bursları

Happy Monday, Study UK tarafından finanse edilmektedir. Başvuru ve seçim Burs Üst Danışma Kurulu tarafından yönetilir. Üst Danışma Kurulu, üniversite akademisyenlerinden oluşur. 2023-2024 eğitim yılı için 10 öğrenciye £5000'e kadar başarı bursu verilecektir.

The Cambridge Centre for Languages

Kayıt olun

Türkiye Resmi Başvuru Merkezi: Study UK

İngilizce İletişim:

Türkçe İletişim:

İngilizce e-posta:

Türkçe e-posta:

00 44 122 347 0535

bottom of page